TowTec zestaw elektryczny 13-pinowa bez kontrolki kierunkowskazów uniwersalna - RENAULT SCENIC E-TECH PHASE I
TowTec zestaw elektryczny 13-pinowa bez kontrolki kierunkowskazów uniwersalna - RENAULT SCENIC E-TECH PHASE I
- Wymagana aktywacja: Nie
- Odłączanie czujników parkowania: odłączanie za pomocą EWS
- pasuje do RENAULT SCENIC E-TECH PHASE I
- rok produkcji 11.23 -
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
Rozglądasz się za uniwersalną wiązką elektryczną do swojego samochodu RENAULT SCENIC E-TECH PHASE I? W takim razie odpowiednia będzie ta 13-pinowa wiązka elektryczna firmy TowTec.
Jeśli Twój samochód ma zmontowane czujniki parkowania (PDC), to za pomocą opcjonalnego produktu 171084 można je automatycznie odłączać przy podpiętej przyczepie. Producent TowTec przewiduje czas instalacji 1 h na tę 13-pinową wiązkę elektryczną. Jednak na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia w montażu zestawów elektrycznych sugerujemy zaplanowanie na tę instalację ok. 1 h. Gniazdo przyczepy w tej wiązce elektrycznej jest już zmontowane, nie ma więc potrzeby podłączania do niego pojedynczych przewodów.
Do odłączenia tylnej lampy przeciwmgielnej w Twoim RENAULT SCENIC E-TECH PHASE I przy holowaniu przyczepy albo korzystaniu z bagażnika na rowery potrzebne będzie rozszerzenie wiązki elektrycznej 171084. Jest to wymagane, ponieważ wg §49a ust. 9a niemieckich przepisów StVZO nie wolno używać bagażnika na rowery / ładunki bez automatycznego odłączania tylnych świateł przeciwmgielnych.
Istnieje opcja doposażenia gniazda elektrycznego przyczepy, tak aby umożliwić eksploatację odbiorników elektrycznych (stały plus) lub aby umożliwić ładowanie oddzielnego akumulatora w przyczepie (przewód ładujący). Do doposażenia w funkcję stałego plusa konieczny jest zestaw rozszerzający 107650. Zestaw rozszerzający 139243, to wersja rozwiązania doposażenia, w którym połączono funkcję stałego plusa oraz funkcję podłączenia przewodu ładującego.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Renault to duży francuski producent samochodów osobowych. Po strategicznym połączeniu z firmą Nissan "Renault-Nissan" stał się z czasem jednym z największych producentów samochodów na świecie. Sama firma Renault powstała w 1898r. i zatrudnia na całym świecie ponad 125.000 pracowników.
-
Renault SCENIC E-TECH PHASE I
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Renault SCENIC E-TECH PHASE I EV60
- Moc
- 125 kW / 170 KM
- Rok produkcji
- 11.23 -
-
- Model samochodu
- Renault SCENIC E-TECH PHASE I EV87
- Moc
- 160 kW / 218 KM
- Rok produkcji
- 11.23 -
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany



