Menu

Kup matę do bagażnika samochodowego w Internecie

Od wielu lat jesteśmy liczącym się dystrybutorem mat do bagażnika samochodowego przeznaczonych do wielu różnych typów pojazdów. Można przy tym wybrać produkt uniwersalny lub dostosowany do konkretnego modelu. Oba warianty mają swoje zalety. W tym poradniku wyjaśnimy, co trzeba wiedzieć na temat mat do bagażnika samochodowego, tak, aby można było następnie zamówić w firmie Rameder odpowiedni produkt w najlepszej cenie.

Mata do bagażnika samochodowego zapewnia ochronę bagażnika przed brudem i zanieczyszczeniami! Dzięki naszej prostej wyszukiwarce pojazdów można wybrać uniwersalną lub dostosowaną do konkretnego modelu matę do bagażnika samochodowego. Nasz przewodnik przeprowadzi Państwa przez oferty różnych producentów, modele i roczniki bezpośrednio do pasującego artykułu.

Kup teraz matę do bagażnika samochodowego od 75 zł
Wykładzina bagażnika w pojeździe

Spis treści

 1. Zalety i korzyści
 2. Wersje uniwersalne i dedykowane do konkretnych pojazdów
 3. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki pojazdów i kup matę do bagażnika samochodowego

1. Zalety i korzyści

Jak szybko się to dzieje? Jogurt z supermarketu miał w opakowaniu dziurkę, zabłocone gumiaki dzieci włożyliśmy bezmyślnie do bagażnika albo nie dokręciliśmy odpowiednio mocno butelki z olejem zapasowym. Rezultat jest zawsze taki sam: brzydka plama w czystym bagażniku, którą podczas wiosennych porządków da się usunąć tylko przy sporym wysiłku i jeszcze większej ilości środka czyszczącego.

Co może nam w tym pomóc? Mata do bagażnika samochodowego firmy Rameder! Po niewielkich wpadkach z zabrudzeniami, jedzeniem lub płynami takimi jak farba, lakier i olej można ją łatwo i bez większego wysiłku wyjąć z samochodu, a za sprawą powłoki z tworzywa sztucznego bezproblemowo wyczyścić.

Zalety maty do bagażnika samochodowego:

 • chroni przed zanieczyszczeniami w bagażniku
 • bardzo wytrzymały
 • niezwykle solidny
 • idealny pod względem wymiarów
 • nadaje się niemal do każdego pojazdu
 • latwa w czyszczeniu
Zalety bagażnika samochodowego

2. Wersje uniwersalne i dedykowane do konkretnych pojazdów

uniwersalna mata do bagażnika samochodowego

Wyróżniamy dwa różne typy: uniwersalną i dostosowaną pod kątem konkretnego pojazdu matę do bagażnika samochodowego. Uniwersalne maty do bagażnika samochodowego wyróżniają się, jak sama nazwa wskazuje, uniwersalnym zastosowaniem, co oznacza, że pasują do niemal każdego pojazdu. Za sprawą braku odpowiedniego docięcia są znacznie tańsze w produkcji niż produkt dedykowany do konkretnego modelu.

Uniwersalna mata do bagażnika samochodowego

Zalety uniwersalnych mat do bagażnika samochodowego

 • Tańsze niż maty dedykowane do konkretnego pojazdu
 • Nadają się do bardzo wielu modeli
 • bardzo odporny materiał
 • Łatwa w czyszczeniu
kup uniwersalne maty do bagażnika samochodowego

mata do bagażnika samochodowego dedykowana do konkretnego modelu

Te maty są odpowiednio docięte pod kątem bagażnika danego pojazdu, zapewniając tym samym pełne dopasowanie. Podczas produkcji uwzględniono rogi i krawędzie bagażnika, co pozwala zapobiec ślizganiu się maty podczas jazdy. Bagażnik jest chroniony nawet podczas jazdy po wyboistych nawierzchniach oraz bardzo ostrych zakrętach.

mata do bagażnika samochodowego dedykowana do konkretnego modelu

Zalety specjalnych mat do bagażnika samochodowego

 • Docięte specjalnie pod kątem danego pojazdu
 • Łatwy montaż i usuwanie
 • bardzo odporny materiał
 • Łatwa w czyszczeniu
kup specjalne maty do bagażnika samochodowego

3. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki pojazdów i kup matę do bagażnika samochodowego

Optymalny, a przede wszystkim pasujący produkt, to dla nas żaden problem. Stwierdzenie po rozpakowaniu dostarczonego produktu, że zamówiono niewłaściwy artykuł, jest bardzo frustrujące. Aby uniknąć tego rodzaju sytuacji, opracowaliśmy naszą wyszukiwarkę, dzięki której za sprawą kilku kliknięć można wybrać artykuł wyprodukowany specjalnie pod kątem danego modelu. Muszą Państwo tylko wiedzieć, jakim samochodem jeżdżą: wszystkie konieczne dane znajdą Państwo w dowodzie rejestracyjnym i/lub karcie pojazdu.

Podgląd wanny bagażnika

Przegląd producenta pojazdu

teraz wybierz pojazd