Menu

bagażnik na rowery MFT

MFT Headquarter

Firma MFT projektuje, produkuje i sprzedaje systemy transportowe do haków holowniczych zgodnie ze swoim motto „Transportowanie z radością” od 1992 roku. To rodzinne przedsiębiorstwo ze Szwabii wyróżnia się innowacyjnym podejściem, ambitnymi projektami i najwyższą jakością produktów. Na pierwszym miejscu zawsze stawia klientów i ich satysfakcję. MFT wyznacza standardy w branży swoimi produktami, takimi jak BackBox o regulowanej szerokości czy tylny składany bagażnik na rowery compact 2e+1 bez dźwigni mocującej. Firma MFT transport systems GmbH daje klientom możliwość zrezygnowania z uciążliwych bagażników dachowych na rzecz rozwiązań mocowanych na haku holowniczym

więcej na ten temat

Oferta produktów

 1. Bagażnik na rowery Multi-Cargo-2 Family
 2. Bagażnik na rowery Compact 2e+1
 3. Bagażnik na rowery BackPower
 4. Bagażnik na rowery Aluline
 5. BackSystem

Bagażnik na rowery Multi-Cargo 2 family | Rodzinny klasyk

Sprawdzony klasyk — godny polecenia, co potwierdzają wyniki testu 2001 ADAC motorwelt 07/01, któremu poddano 20 systemów przewożenia rowerów. Bagażnik multi-cargo2 family można doposażyć odpowiednio do potrzeb, tak aby przewozić od 2 do 4 rowerów. Montaż na haku holowniczym jest wygodny i nie wymaga narzędzi. Ramę roweru mocuje się za pomocą zamykanych klamer pokrytych wytrzymałą gumą, która dodatkowo chroni ramę.

Dużą ramę roweru można z łatwością zamocować za pomocą klamer XL. Bagażnik na rowery można szybko i łatwo złożyć dzięki składanemu drążkowi. Produkt jest odpowiedni także do pojazdów z kołem zapasowym mocowanym na tylnej klapie — po dostosowaniu za pomocą właściwego zestawu. Odpowiedni do transportu rowerów elektrycznych tylko pod pewnymi warunkami.

tyko 1 107,89 zł
Kup bagażnik na rowery Multi-Cargo 2 Family

Zalety bagażnika Multi-Cargo 2 family:

 • wygodny montaż na haku holowniczym bez użycia narzędzi
 • możliwość doposażenia w celu przewozu 4 rowerów
 • możliwość przewozu roweru z dużą ramą

Bagażnik na rowery Compact 2e+1 | Optymalny bagażnik na 2 rowery elektryczne

Firma mft transport systems GmbH, zgodnie ze swoim mottem „Transportowanie z radością”, wprowadza na rynek nowy model compact 2e+1. Jest to tylny bagażnik na rowery z innowacyjnym mechanizmem składania, który został opracowany specjalnie do bezpiecznego i wygodnego transportu rowerów elektrycznych do 30 kg każdy. Duży odstęp między szynami na koła (23 cm) daje wystarczająco dużo miejsca na rowery elektryczne z dużymi ramami. Dodatkową ochronę tych drogich rowerów zapewnia trójpunktowe zamknięcie.

Oprócz tego mocowana jest nie tylko rama roweru, lecz także dolna część kół. Bagażnik ten wyróżnia się prostą stylistyką oraz nowoczesnym oświetleniem LED. W razie potrzeby można go doposażyć odpowiednio do przewozu 3 rowerów przy zachowaniu funkcji składania. Dzięki temu bagażnik zajmuje bardzo niewiele miejsca, także gdy nie jest używany.

tylko 2 074,99 zł
Kup bagażnik na rowery Compact2e+1

Zalety bagażnika Compact 2e+1:

 • innowacyjny, opatentowany mechanizm składania
 • wstępnie zmontowany
 • wygodny mechanizm odchylania za pomocą pedału
 • nowoczesny i trwały system oświetlenia LED SMD

Bagażnik na rowery BackPower | Rodzinne rozwiązanie z możliwością doposażenia

Wyjątkowo stabilny bagażnik na rowery, wsparty na module BackCarrier, może zostać obciążony ładunkiem o masie 66 kg i można go doposażyć odpowiednio do przewozu 4 rowerów. Doskonały bagażnik na rodzinne wypady! Wsuwane elementy ramy i składany drążek zapewniają niewielkie wymiary, gdy bagażnik nie jest używany. Bagażnik BackPower jest także wyposażony w rozszerzony mechanizm odchylania, który umożliwia otwieranie nawet większych klap tylnych (np. w busach VW, samochodach Mercedes-Benz klasy V itp.)

tylko 1 950,99 zł
Kup bagażnik BackPower

Zalety bagażnika BackPower:

 • możliwość doposażenia w celu przewozu 4 rowerów
 • wsuwane elementy ramy i składany drążek
 • możliwość transportu rowerów elektrycznych
 • odchylany

Bagażnik na rowery Aluline | Klasyka i wygoda

Aluline to wygodny tylny bagażnik na rowery elektryczne do 27,5 kg oraz rowery tradycyjne. Dzięki przesuwanym szynom na koła można go indywidualnie dopasować do wielkości roweru. Ponadto zwiększony odstęp między rowerami ułatwia mocowanie rowerów elektrycznych. Rama roweru jest mocowana za pomocą zamykanych wsporników z mechanizmem zapadkowym. Bagażnik Aluline można łatwo i szybko złożyć na płasko oraz doposażyć w celu przewozu 3 rowerów

tylko 1 007,99 zł
Kup bagażnik Aluline

Zalety bagażnika Aluline:

 • możliwość doposażenia do przewozu 3 rowerów
 • odchylane wsporniki
 • odpowiedni do rowerów elektrycznych

BackSystem | Wyjątkowa stabilność. Wszechstronność. Bezpieczeństwo.

W przypadku rozwiązania BackSystem najpierw mocowany jest moduł nośny BackCarrier na haku holowniczym. Następnie na tym module można montować różne nakładki.

tylko 896,99 zł
Kup moduł nośny BackCarrier