Menu

Nota prawna

Podmiotem odpowiedzialnym za redakcję oraz projekt, realizację i administrowanie treściami witryny internetowej oraz administrowanie domeną www.hakihol.pl jest firma Rameder Anhängerkupplungen und Autoteile GmbH.

Informacje zgodnie z § 5 ustawy o mediach elektronicznych (Telemediengesetz)

Podmiot odpowiedzialny Rameder Anhängerkupplungen und Autoteile GmbH
Am Eichberg Flauer 1
07338 Leutenberg / OT Munschwitz
Niemcy
Kontakt E-Mail: info@hakihol.pl
Osoba do kontaktu w sprawach związanych z serwisem internetowym Lars Steinbrügger webmaster@hakihol.pl
reprezentowany przez zarząd/ osobę uprawnioną do reprezentacji Dr. David Gabrysch, Gregory Peacock, Marcus Vollbrecht
Siedziba spółki Leutenberg / OT Munschwitz
Nr w rejestrze handlowym Amtsgericht Jena, HRB 507041
Nr VAT DE814325651

Informacje

Prawa autorskie

Wszystkie treści i obrazy udostępnione na niniejszej stronie internetowej są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek użycie ich w sposób niedopuszczony przepisami ustawy o prawach autorskich (Urheberrechtsgesetz) wymaga uprzedniej pisemnej zgody podmiotu odpowiedzialnego. Dotyczy to w szczególności powielania, opracowywania, tłumaczenia, zapisywania, przekształcania lub odtwarzania treści w bazach danych lub innych mediach lub systemach elektronicznych. Kserokopie lub kopie danych pobranych ze strony internetowej mogą być wykonywane tylko do osobistego, prywatnego i niekomercyjnego użytku.

W przypadku treści na niniejszej stronie pochodzących z źródeł zewnętrznych zastrzega się prawa autorskie innych osób. Tego rodzaju materiały są odpowiednio oznaczone.

Firma Rameder Anhängerkupplung und Autoteile GmbH uzyskała certyfikat w oparciu o normę DIN EN ISO 9001:2008 wystawiony przez LGA InterCert Zertifizierungsgesellschaft mbH.

Wyłączenie odpowiedzialności

DISCLAIMER: Treści na niniejszej stronie internetowej podlegają bardzo starannej weryfikacji. Mimo to podmiot odpowiedzialny nie odpowiada za prawidłowość, kompletność i aktualność prezentowanych informacji. Korzystanie z serwisu internetowego i danych w nim udostępnionych odbywa się na własną odpowiedzialność. Nie odpowiadamy za szkody lub straty powstałe bezpośrednio lub pośrednio w wyniku korzystania z naszej strony internetowej.

Niniejsza strona internetowa zawiera linki do zewnętrznych stron innych podmiotów. Na treści tych stron nie mamy żadnego wpływu. Treści dostępne pod linkami nie są przez nas sprawdzone. Odpowiedzialność za nie ponosi każdorazowo podmiot odpowiedzialny za daną stronę.

Linki służą jedynie jako dodatkowe źródło informacji dla użytkownika. Linki nie stanowią zalecenia.

Ochrona praw do marek

Zarejestrowane marki stanowią własność odpowiednich właścicieli.

Platforma Komisji Europejskiej do internetowego rozstrzygania sporów

Proces składania skarg poprzez internetową platformę rozstrzygania sporów dla konsumentów (OS): https://ec.europa.eu/consumers/odr/.
Nie jesteśmy gotowi ani zobowiązani do uczestnictwa w procedurze rozstrzygania sporów przed polubownym sądem konsumenckim.

Zdjęcie kredytów

FOTOS & GRAFIKEN: © Istockphoto.com, © Fotolia.com, © Producent, © Rameder