Menu

Producenci haków holowniczych i zestawów elektrycznych

Tutaj prezentujemy ważniejszych producentów haków holowniczych i zestawów elektrycznych. Niezależnie, czy jest to hak holowniczy Westfalia, hak holowniczy Bosal, hak holowniczy Oris, hak holowniczy MVG, hak holowniczy Hook, czy też hak holowniczy ALKO, każdy z rekomendowanych przez nas producentów haków holowniczych gwarantuje najwyższą jakość i doświadczenie w tej dziedzinie.

Brink

Haki holownicze Brink

Firma Brink ma w swojej ofercie sprzęt do niemal wszystkich marek i jest w stanie zaoferować odpowiedni hak holowniczy już od razu po wprowadzeniu nowego modelu. Jej współpraca z koncernami samochodowymi jest na tyle zaawansowana, że pracownicy są przez nie angażowani już w fazie koncepcyjnej.

dowiedz się więcej

Westfalia

Haki holownicze Westfalia

Ponad 12 milionów wyprodukowanych haków holowniczych do samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych stawia firmę Westfalia w szeregu światowych liderów w dziedzinie produkcji haków holowniczych. Haki holownicze Westfalia są projektowane w ścisłej współpracy z przemysłem motoryzacyjnym i dopasowane indywidualnie do danego modelu pojazdu.

dowiedz się więcej

Bosal Oris

Haki holownicze Oris

Jako dostawca z własnym zapleczem projektowym haki holownicze Oris jako fabryczne wyposażenie pojazdów dla firm przemysłu motoryzacyjnego z całego świata. Kilkudziesięcioletnie know-how firmy umożliwia jej projektowanie haków holowniczych Oris na miarę potrzeb klientów. Oprócz wymagań klientów w procesie projektowania haków holowniczych Oris dużą rolę odgrywają aktualne zagadnienia, jak ochrona środowiska, zmiany demograficzne czy postępująca indywidualizacja.

dowiedz się więcej

GDW

Haki holownicze GWD

Założona w 1952 roku Grupa GDW zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą w Europie szerokiej palety haków holowniczych. Wszystkie haki holownicze GDW są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Grupa GDW posiada obecnie pięć zakładów produkcyjnych w zachodniej Europie. Każdego roku powstaje ponad 60 nowych modeli haków holowniczych GDW.

dowiedz się więcej

AL-KO

Haki holownicze AL-KO

Jako firma rodzinna, ALKO haki holownicze, wraz ze swoimi 50 zakładami i ponad 3600 pracownikami na całym świecie jest ogólnoświatowym przedsiębiorstwem z dziedziny technologii należącym do wiodących dostawców w zakresie technicznego wyposażenia pojazdów, ogród i hobby, wentylacji oraz haków holowniczych. ALKO – ekspert w dziedzinie haków holowniczych.

Auto Hak

Haki holownicze Auto Hak

Dzięki swojemu 40-letniemu doświadczeniu firma Autohak haki holownicze jest obecnie jednym z największych producentów i dostawców haków holowniczych do samochodów osobowych i dostawczych. W ofercie tego polskiego producenta haków holowniczych znajduje się aktualnie ponad 1900 haków holowniczych Autohak do najróżniejszych modeli samochodów.

MVG

Haki holownicze MVG

Firma MVG haki holownicze już od 1972 roku projektuje, konstruuje i produkuje haki holownicze i zestawy elektryczne do pojazdów osobowych i użytkowych. Najnowocześniejsza technologia produkcji, nadzorowana przez równoległą kontrolę jakości, gwarantuje znakomitą jakość produktów i sprawia, że firma MVG haki holownicze jest niezawodnym partnerem w dziedzinie haków holowniczych dla firm zaopatrzenia motoryzacyjnego.

IMIOŁA

Haki holownicze Imioła

Firma IMIOŁA HAK-POL została założona w 1991 roku. Specjalizuje się w produkcji haków holowniczych do ponad 500 marek samochodów, zarówno osobowych, jak i ciężarowych. Jej produkty powstają przy zastosowaniu najnowszych technologii, takich jak maszyny laserowe i plazmowe oraz prasy krawędziowe CNC.

Prof Svar

Haki holownicze Prof Svar

Firma Prof Svar haki holownicze została założona w 1994 roku z zamiarem rozwijania działalności w dziedzinie projektowania i wytwarzania haków holowniczych. W związku z szybkim rozwojem produkcji dla marki SKODA w niedługim czasie zaszła konieczność rozbudowy zakładu. Dzisiaj Prof Svar jest największym producentem haków holowniczych w Republice Czeskiej.

BOSStow

Haki holownicze BOSStow

Jako producent i sprzedawca firma BOSStow opracowuje odpowiednie haki holownicze oraz mocowania tylnych bagażników do wielu pojazdów. Oferuje innowacyjne rozwiązania do najnowszej generacji pojazdów, samochodów importowanych z USA, oldtimerów i kamperów. Produkty skrojone na miarę klienta i rozwiązania dopasowane do rynku europejskiego oparte na wieloletnim doświadczeniu

ECS

Zestawy elektryczne ECS

Firma ECS Electronics BV jako wiodący dostawca na europejskim rynku wyspecjalizowała się z projektowaniu i wytwarzaniu zestawów elektrycznych do haków holowniczych oraz komponentów elektronicznych. Centrala istniejącej od 1988 roku firmy znajduje się w Bredzie (Holandia). Firma wyróżnia się szeroką paletą specjalistycznych zestawów elektrycznych najwyższej jakości do niemal wszystkich modeli pojazdów.

Erich Jaeger

Zestawy elektryczne Erich Jaeger

Przedsiębiorstwo ERICH JAEGER opracowuje i produkuje od 1927 roku wysokiej jakości połączenia wtykowe i wiązki kablowe. Klientami przedsiębiorstwa są, oprócz wielu renomowanych producentów samochodów i pojazdów użytkowych, także przedsiębiorstwa z innych branż. Idealne rozwiązania i najwyższa jakość stanowią najważniejsze standardy.

TrailTec

Zestawy elektryczne TrailTec

Zestawy elektryczne produkowane przez znaną markę AC. Działająca na rynku od 25 lat marka AC stała się w minionych latach znana głównie za sprawą systemów doposażeniowych do instalacji gazowych pojazdów. W Polsce firma zyskała w tym zakresie pozycję lidera. Swoją działalność rozpoczęła od produkcji prostych akcesoriów do pojazdów, a już od 1996 koncentruje się na wytwarzaniu zestawów elektrycznych, zyskując renomę w branży.