137 000 produktów dostępnych w magazynie

Producenci haków holowniczych i zestawów elektrycznych

Tutaj prezentujemy ważniejszych producentów haków holowniczych i zestawów elektrycznych. Niezależnie, czy jest to hak holowniczy Westfalia, hak holowniczy Bosal, hak holowniczy Oris, hak holowniczy MVG, hak holowniczy Hook, czy też hak holowniczy ALKO, każdy z rekomendowanych przez nas producentów haków holowniczych gwarantuje najwyższą jakość i doświadczenie w tej dziedzinie.


Thule Towbars

Thule

Firma Thule wraz z filią Thule Towbars jest światowym liderem w dziedzinie systemów transportowych i bagażników, który dostarcza rozwiązania na miarę potrzeb rodzin, a także do aktywności outdoorowych dla hobbystów i profesjonalistów.


Haki holownicze Westfalia

Westfalia

Ponad 12 milionów wyprodukowanych haków holowniczych do samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych stawia firmę Westfalia w szeregu światowych liderów w dziedzinie produkcji haków holowniczych. Haki holownicze Westfalia są projektowane w ścisłej współpracy z przemysłem motoryzacyjnym i dopasowane indywidualnie do danego modelu pojazdu.


Haki holownicze Bosal i haki holownicze Oris

Bosal Oris

Jako dostawca z własnym zapleczem projektowym firma Bosal projektuje i produkuje haki holownicze Bosal i haki holownicze Oris jako fabryczne wyposażenie pojazdów dla firm przemysłu motoryzacyjnego z całego świata. Kilkudziesięcioletnie know-how firmy umożliwia jej projektowanie haków holowniczych Bosal i haków holowniczych Oris na miarę potrzeb klientów. Oprócz wymagań klientów w procesie projektowania haków holowniczych Bosal i haków holowniczych Oris dużą rolę odgrywają aktualne zagadnienia, jak ochrona środowiska, zmiany demograficzne czy postępująca indywidualizacja.


Haki holownicze GWD

GDW

Założona w 1952 roku Grupa GDW zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą w Europie szerokiej palety haków holowniczych. Wszystkie haki holownicze GDW są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Grupa GDW posiada obecnie pięć zakładów produkcyjnych w zachodniej Europie. Każdego roku powstaje ponad 60 nowych modeli haków holowniczych GDW.


Haki holownicze AL-KO

AL-KO

Jako firma rodzinna, ALKO haki holownicze, wraz ze swoimi 50 zakładami i ponad 3600 pracownikami na całym świecie jest ogólnoświatowym przedsiębiorstwem z dziedziny technologii należącym do wiodących dostawców w zakresie technicznego wyposażenia pojazdów, ogród i hobby, wentylacji oraz haków holowniczych. ALKO – ekspert w dziedzinie haków holowniczych.


Haki holownicze Auto Hak

Auto Hak

Dzięki swojemu 40-letniemu doświadczeniu firma Autohak haki holownicze jest obecnie jednym z największych producentów i dostawców haków holowniczych do samochodów osobowych i dostawczych. W ofercie tego polskiego producenta haków holowniczych znajduje się aktualnie ponad 1900 haków holowniczych Autohak do najróżniejszych modeli samochodów.


Haki holownicze MVG

MVG

Firma MVG haki holownicze już od 1972 roku projektuje, konstruuje i produkuje haki holownicze i zestawy elektryczne do pojazdów osobowych i użytkowych. Najnowocześniejsza technologia produkcji, nadzorowana przez równoległą kontrolę jakości, gwarantuje znakomitą jakość produktów i sprawia, że firma MVG haki holownicze jest niezawodnym partnerem w dziedzinie haków holowniczych dla firm zaopatrzenia motoryzacyjnego.


Zestawy elektryczne ECS

ECS

Firma ECS Electronics BV jako wiodący dostawca na europejskim rynku wyspecjalizowała się z projektowaniu i wytwarzaniu zestawów elektrycznych do haków holowniczych oraz komponentów elektronicznych. Centrala istniejącej od 1988 roku firmy znajduje się w Bredzie (Holandia). Firma wyróżnia się szeroką paletą specjalistycznych zestawów elektrycznych najwyższej jakości do niemal wszystkich modeli pojazdów.


Zestawy elektryczne Erich Jaeger

Erich Jaeger

Przedsiębiorstwo ERICH JAEGER opracowuje i produkuje od 1927 roku wysokiej jakości połączenia wtykowe i wiązki kablowe. Klientami przedsiębiorstwa są, oprócz wielu renomowanych producentów samochodów i pojazdów użytkowych, także przedsiębiorstwa z innych branż. Idealne rozwiązania i najwyższa jakość stanowią najważniejsze standardy.


Haki holownicze Prof Svar

Prof Svar

Firma Prof Svar haki holownicze została założona w 1994 roku z zamiarem rozwijania działalności w dziedzinie projektowania i wytwarzania haków holowniczych. W związku z szybkim rozwojem produkcji dla marki SKODA w niedługim czasie zaszła konieczność rozbudowy zakładu. Dzisiaj Prof Svar jest największym producentem haków holowniczych w Republice Czeskiej.


Zestawy elektryczne AC

AC

Ta istniejąca od 25 lat firma ostatnio znana jest głównie ze swoich instalacji gazowych do samochodów. W tej dziedzinie zajmuje aktualnie wiodącą pozycję w Polsce. Po rozpoczęciu od produkcji prostych akcesoriów motoryzacyjnych, już od 1996 roku firma koncentruje się na produkcji zestawów elektrycznych wszystkich typów stosowanych na całym świecie. Utworzone w 2011 roku centrum badań i rozwoju gwarantuje innowacyjność produkcji także w przyszłości.


Zestawy elektryczne Volta

Volta

Mająca od 25 lat ustabilizowaną wysoką pozycję na rynku firma VOLTA jest naszym dostawcą zaawansowanych modułów elektrycznych. Zgodnie z deklaracjami firmy, poprzez stały rozwój własnych kompetencji chce ona oferować klientom kompletne rozwiązania w dziedzinie elektryki i elektroniki pojazdowej.


Firma Rameder wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Korzystając ze sklepu internetowego wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

OK, zgadzam się