Menu

Gwarancja najlepszej ceny firmy Rameder

Trzymamy się naszych cen, jeśli jednak otrzymają Państwo od innego dealera porównywalny hak holowniczy, kompletny zestaw lub zestaw elektryczny w niższej cenie, proszę wypełnić poniższy formularz, a my sprzedamy produkt zakupiony od firmy Rameder o 50 zł taniej niż konkurencja.

Gwarantujemy najlepszą cenę
  • Proszę podać artykuł i dealera z dokładnym linkiem.
  • Proszę przesłać np. wyciąg z broszury.
  • W przeciągu 1-2 dni roboczych sprawdzimy ofertę dealera.
  • Jeśli artykuł będzie równoważny, otrzymają go Państwo w cenie o 50 zł niższej!

Obowiązują poniższe warunki:

Gwarancja dotyczy tylko nowych towarów, których dostawa możliwa jest natychmiast, a nie usług, produktów ze wyprzedaży, ofert specjalnych, sprzedaży z masy upadłościowej, rozwiązania przedsiębiorstwa, aukcji (np. eBay), portali porównawczych, modeli demonstracyjnych, uszkodzonych lub wadliwych produktów i tylko ofert od dealerów z siedzibą na terenie Polski.

Znaleźli Państwo ten sam produkt w niższej cenie?

Proszę podać artykuł i dealera z dokładnym linkiem internetowym, przesłać fragment broszury.

Pola oznaczone symbolem * są obowiązkowe.

Ważne wskazówki

Aby zagwarantować szybką realizację zamówienia, prosimy upewnić się, że będziemy mogli porównać produkty na podstawie linku dealera prowadzącego do oferty. W razie wątpliwości prosimy o przesłanie zrzutu ekranu z ofertą konkurencji za pomocą naszej funkcji przesyłania plików i wpisanie swoich uwag w polu komentarza.

  • Firma Rameder musi mieć możliwość sprawdzenia porównania ceny na podstawie oficjalnej ceny, ogłoszenia, pisemnej oferty lub strony internetowej.
  • Bony upominkowe (np. bon o wartości 150 zł) można zawsze łączyć z naszą gwarancją ceny.
  • Oferta ta skierowana jest wyłącznie do odbiorców końcowych.