Menu

Kup dywaniki samochodowe online

Oferujemy szeroką gamę specyficznych dla danych pojazdów i uniwersalnych wycieraczek podłogowych do niemal wszystkich typów pojazdów. Niezależnie od tego, czy poszukiwane są tekstylne czy gumowe wycieraczki podłogowe ‒ u nas na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Spis treści

 1. Jak mogę znaleźć odpowiednie dywaniki do mojego samochodu?
 2. Gumowe dywaniki samochodowe
 3. Z ilu części składa się zestaw dywaników samochodowych?
 4. Wybierz dywaniki samochodowe do swojego pojazdu już teraz
Wycieraczka do drzwi w pojeździe

1. Jak mogę znaleźć odpowiednie dywaniki do mojego samochodu?

Dywaniki samochodowe do wszystkich pojazdów

W naszym sklepie internetowym zakup dywaników samochodowych jest dziecinnie prosty. Wystarczy w dziale „Dedykowane dywaniki samochodowe” wybrać swój model samochodu, a zostaną wyświetlone wycieraczki podłogowe odpowiednie do danego samochodu. Niezależnie od tego, czy jeżdżą Państwo Volkswagenem golfem VII, Oplem Astrą, Audi A3 czy Fordem Fiestą ‒ oferujemy idealnie dopasowany, dedykowany zestaw wycieraczek podłogowych do niemal każdego pojazdu.

Zalety dywanika samochodowego:

 • bardzo wytrzymały
 • antypoślizgowy
 • niezwykle solidny
 • idealny pod względem wymiarów
 • świetne dopasowanie
 • bardzo odporny materiał
 • możliwość szybkiego czyszczenia
 • chroni przestrzeń na nogi przed zużyciem i wilgocią
Gradientowe dywaniki gumowe

2. Gumowe dywaniki samochodowe

Gumowe dywaniki samochodowe przydają się przede wszystkim podczas zimnych i mokrych pór roku. Dzięki właściwościom gumy wycieraczki podłogowe są antypoślizgowe oraz odporne na kopanie. Jednak jedną z najważniejszych właściwości jest ich nieprzemakalność. Właściwość ta ma duże znaczenie, ponieważ dzięki temu podłoga pojazdu jest chroniona przed wodą i wilgocią.

Zapewnia to ochronę karoserii oraz instalacji elektrycznej przed rdzą. Tak samo ważny jest fakt, że dzięki temu nie tworzą się pleśń i zapach stęchlizny ‒ przyczynia się to do ochrony zdrowia i pomaga uniknąć ewentualnego złego samopoczucia.

Oferowane przez nas gumowe wycieraczki podłogowe mają jakość oryginalnego producenta i idealnie dopasowany kształt. Wysokiej jakości materiały są niemal bezzapachowe, a dzięki opatentowanemu ukształtowaniu powierzchni gwarantują stabilność obuwia podczas jazdy. Dzięki powierzchni z wypustkami na spodzie wycieraczki nie przesuwają się podczas jazdy.

Kup gumowy dywanik samochodowy
 • Wycieraczka gumowa z wypukłym wzorem
 • Gumowa mata podłogowa na plecach z wypukłym wzorem

  3. Z ilu części składa się zestaw dywaników samochodowych?

  Zestaw wycieraczek podłogowych – obojętnie czy z gumy, weluru, czy też z filcu igłowanego – składa się z czterech części. Każdy zestaw zawiera po jednej pasującej wycieraczce podłogowej dla kierowcy i dla pasażera, jak również dwie wycieraczki podłogowe przed tylne siedzenia. Te dedykowane wycieraczki podłogowe są dokładnie dopasowane do modeli poszczególnych pojazdów, niezależnie od tego, czy jest to Mercedes klasy E, BMW 3 czy też Kia Sorento.

  Kup akcesoria do dywaników samochodowych

  4. Wybierz dywaniki samochodowe do swojego pojazdu już teraz

  Oferujemy dywaniki samochodowe do każdego pojazdu. Nasz asortyment obejmuje artykuły do niemal każdego modelu. Aby można było szybko i łatwo znaleźć odpowiedni zestaw do danego samochodu, opracowaliśmy tę wyszukiwarkę. Wystarczy kliknąć, wybierając w pierwszym kroku producenta pojazdu. Od razu wyświetlą się tylko pasujące w 100% produkty.

  Wyszukiwarka wycieraczek

  Przegląd producenta pojazdu

  teraz wybierz pojazd