Menu

Rabaty, oferty specjalne i bony

Raz po raz zaskakujemy naszych klientów nowymi rabatami, sezonowymi niższymi cenami, jak i szeroką gamą bonów upominkowych. Na tej stronie chcielibyśmy informować Państwa o aktualnych promocjach i pokazać, w jaki sposób mogą Państwo zaoszczędzić pieniądze przy kolejnym zakupie od lidera branży haków holowniczych.


Zawartość

5% rabatu dla nowych klientów

Rejestracja się opłaca! Jako klient końcowy przy rejestracji w naszym sklepie internetowym otrzymają Państwo rabat dla nowych klientów na swoje pierwsze zakupy. W przypadku zakupu wszystkich produktów z naszego asortymentu — np. haków holowniczychbagażników rowerowych lub dachowych — udzielamy rabatu w wysokości 5%.

Tak to działa

Aby zrealizować bon, w koszyku w polu „Zrealizuj bon” należy wpisać kod „NOWY2024” i kliknąć „Zrealizuj”. Rabat 5% zostanie potrącony automatycznie.

Warunki oferty

  • tylko dla klientów końcowych
  • nie łączy się z innymi bonami
  • obowiązuje tylko przy pierwszej rejestracji, nie dotyczy zamówień bez rejestracji
zarejestruj się jako nowy klient

Oferta miesiąca

Kto nie lubi niespodzianek, jakimi są zniżki? Oferujemy naszym klientom nie tylko jednorazowe rabaty i akcje promocyjne, ale również co miesiąc specjalną ofertę w niższej cenie.

Przedmiotów: Bagażnik na rowery MFT Aluline
Cena £: 985,59 zł

przejdź do oferty

Bon o wartości 50 zł przy poprawnym zgłoszeniu się do newslettera

Również tu opłaca się rejestracja! Jeśli zarejestrują się Państwo w naszym programie newsletterowym, otrzymają Państwo jednorazowy bon o wartości 50 zł. Nasze newslettery są bezpłatne i informują o aktualnych nowościach, a także rabatach i ofertach firmy Rameder.

Warunki oferty

  • nie łączy się z innymi bonami
  • obowiązuje tylko przy pierwszej rejestracji
  • minimalna wartość zamówienia: 500 zł
zarejestruj się już teraz

Gwarancja najlepszej ceny

Trzymamy się naszych cen! Jeśli jednak otrzymają Państwo od innego dealera porównywalny hak holowniczy, kompletny zestaw lub zestaw elektryczny w niższej cenie, proszę wypełnić poniższy formularz, a my sprzedamy produkt zakupiony od firmy Rameder o 50 zł taniej niż konkurencja.

Warunki gwarancyjne

  • Proszę podać artykuł i dealera z dokładnym linkiem.
  • Proszę przesłać np. wyciąg z broszury.
  • W przeciągu 1-2 dni roboczych sprawdzimy ofertę dealera.
  • Jeśli artykuł będzie równoważny, otrzymają go Państwo w cenie o 50 zł niższej!

Gwarancja dotyczy tylko nowych towarów, które mogą być dostarczone natychmiast, a nie usług (np. Montaż), produktów z wyprzedaży i wyprzedaży, specjalnych promocji, upadłości, sprzedaży upadłości, zamykania firm, aukcji (np. EBay), portali porównawczych (np. Check24) , modele demonstracyjne, uszkodzone lub wadliwe produkty i tylko dla ofert dealerów z Polski.

Sprawdź teraz