Menu
Wybierz pojazd, aby upewnić się, że produkt pasuje.
Wybierz pojazd
nr art.: 181328-05489-2

GDW hak holowniczy stały wraz z ECS zestawem elektrycznym 7biegunowy specyficzna - SUZUKI GRAND VITARA II

nr art.: 181328-05489-2

GDW hak holowniczy stały wraz z ECS zestawem elektrycznym 7biegunowy specyficzna - SUZUKI GRAND VITARA II

  • hak holowniczy - wersja: z przykręcaną kulą haka
  • uciąg: 2100 kg
  • nacisk pionowy: 85 kg
  • wiązka elektryczna - rodzaj: bez kontrolki kierunkowskazów
  • pasuje do SUZUKI GRAND VITARA II
  • rok produkcji 11.12 -
Proszę zwrócić uwagę na cechy szczególne.
GDW
Oszczędność 20%
Sugerowana cena detaliczna 2 063,00 zł 1 632,98 zł
z 23% VAT plus koszt wysyłki od 53,01 zł
dostępny od ręki
  • 99 % pozytywnych ocen
  • najwyższa jakość
  • szybka dostawa
  • doradztwo na najwyższym poziomie
Arkusz danych
Szczególne informacje
  • Z wyłączeniem modelu: X30
producent haka holowniczego
GDW
producent wiązki elektrycznej
ECS
hak holowniczy - typ
stały
hak holowniczy - wersja
z przykręcaną kulą haka
wiązka elektryczna - wersja
7-pinowa
wiązka elektryczna - typ
specyficzna
wiązka elektryczna - rodzaj
bez kontrolki kierunkowskazów
połączenia wtykowe dopasowywane do modelu samochodu
Tak
uciąg 1
2.100 kg
nacisk pionowy 2
85 kg
parametr D
10,50 kN
znak atestu
e6*94/20*0921*00
wymagane wycięcie w zderzaku
Tak
wycięcie zderzaka w widocznym miejscu
z niewidocznym cięciem zderzaka
zderzak wymienny / wycięcie można zamaskować
nie
zaślepka zderzaka w komplecie
nie
oprawa gniazda odchylana
Nie
pasuje do bagażnika na rowery / stelaż transportowy
tak
ciężar
18,83 kg
czas montażu [h] 3
3,0 h
lampka C2 do zamontowania
Nie
wymagana aktywacja
Nie
odłączanie czujników parkowania
Nie
odłączanie tylnej lampy przeciwmgielnej
Tak
prąd stały zintegrowany, styk 9
nie
możliwość rozszerzenia o prąd stały
nie
przewód ładowania wbudowany, styk 10
Nie
możliwość rozszerzenia o przewód ładowania
Nie
gniazdo konfekcjonowane
Nie
montaż tylko z tyłu samochodu
Tak
gotowy otwór w samochodzie na przewody instalacyjne
Nie
napięcie [V]
12
1 maks. dopuszczalna masa holowanej przyczepy zależy od masy całkowitej pojazdu i w związku z tym może być mniejsza
2 maks. nacisk na hak zależy od producenta pojazdu i ewentualnie może być mniejszy
3 Podane czasy montażu zaczepów do przyczep i zestawów elektrycznych odnoszą się wyłącznie do faktycznego mocowania lub instalacji danego produktu. Wymagane dodatkowe prace, takie jak usunięcie zderzaka, mogą się znacznie różnić w zależności od pojazdu i dlatego nie są uwzględniane w naszych informacjach o czasie.
Opis artykułu

Zestaw haka holowniczego stałego z 7-pinową wiązką elektryczną do wskazanego przez Ciebie samochodu SUZUKI GRAND VITARA II

Ten komplet, obejmujący stały hak holowniczy produkcji GDW i potrzebną 7-pinową wiązkę elektryczną, to optymalny ekwipunek na wszelkie okoliczności. Ten hak holowniczy i wiązkę elektryczną zaprojektowano odpowiednio do Twojego samochodu SUZUKI GRAND VITARA II. Uciąg haka to 2100 kg.

Po zamontowaniu zestawu nie jest wymagane badanie samochodu przez rzeczoznawcę. Nie ma też konieczności odnotowywania zmiany technicznej w dokumentach Twojego SUZUKI GRAND VITARA II . Pamiętaj o uwzględnieniu wskazówek producenta, podanych w instrukcji obsługi Twojego samochodu. Możliwe, że kula haka holowniczego znajduje się w polu działania czujników parkowania i stąd nieustanny sygnał przeszkody przy cofaniu. Jeżeli Twój samochód jest wyposażony w czujniki parkowania, zalecamy montaż wypinanego haka holowniczego.

W tym kompletnym zestawie otrzymasz wszystko, co jest potrzebne do zamontowania haka holowniczego w Twoim samochodzie SUZUKI GRAND VITARA II - od najmniejszej śrubki po instrukcję montażu.

Pasujące akcesoria do GDW hak holowniczy stały wraz z ECS zestawem elektrycznym 7biegunowy specyficzna (1)
    Instrukcje montażu

    W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.

    Oceny
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    Tu można ocenić artykuł.

    Tutaj można udokumentować opinie dotyczące tego produktu i związane z nim doświadczenia. Dzięki temu inne zainteresowane osoby uzyskają przed zakupem cenne informacje.

    Nie ma jeszcze ocen tego produktu.

    W tym miejscu można dodać swoją opinię i doświadczenia związane z zakupionym produktem.
    W ten sposób można dostarczyć cennych informacji innym kupującym.

    odpowiednie pojazdy

    Firma Suzuki jest znana jako producent motocykli, chociaż produkuje również samochody osobowe i silniki zaburtowe. Jednakże samochody wykonywane są tam głównie dla innych producentów. Część firmy Suzuki, która jest światowym liderem w eksporcie motocykli, należy do SUZUKI.

    • Suzuki GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
      • Model samochodu
        Moc
        Rok produkcji
      • Model samochodu
        Suzuki GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 1.6 Napęd na wszystkie koła (JB416)
        Moc
        77 kW / 105 KM
        Rok produkcji
        11.12 -
      • Model samochodu
        Suzuki GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 2.0 Napęd na wszystkie koła (JB420W)
        Moc
        101 kW / 137 KM
        Rok produkcji
        03.13 -
      • Model samochodu
        Suzuki GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 2.4 Napęd na wszystkie koła (JB424)
        Moc
        121 kW / 164 KM
        Rok produkcji
        10.16 -
    Informacje o producencie

    Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.

    Adres
    • ECS Electronics B.V.
    • Moerlaken 3
    • 4825 AR Breda
    • Noord-Brabant
    • Netherlands
    Adres
    • GDW nv
    • Hoogmolenwegel 23
    • 8790 Waregem
    • Vlaams Gewest
    • Belgium