Erich Jaeger zestaw elektryczny 7-pinowa Magistrala danych specyficzna - VOLVO V60 II Cross Country
Erich Jaeger zestaw elektryczny 7-pinowa Magistrala danych specyficzna - VOLVO V60 II Cross Country
- Wymagana aktywacja: Nie
- Odłączanie czujników parkowania: Nie
- pasuje do VOLVO V60 II Cross Country
- rok produkcji 02.18 - 12.21
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
Ta 7-pinowa wiązka elektryczna dopasowana do Twojego VOLVO V60 II Cross Country pochodzi z firmy Erich Jaeger. Ta 7-pinowa wiązka elektryczna zostanie podłączona do istniejącej szyny danych Twojego VOLVO V60 II Cross Country . Awaria świateł przyczepy jest sygnalizowana przez instalację samochodową. Uwaga! W przypadku tego zestawu elektrycznego nie ma potrzeby przeprogramowywania elektroniki samochodu.
Uwaga: Aby do jazdy z przyczepą odłączyć czujniki parkowania w swoim VOLVO V60 II Cross Country, skorzystaj z przycisku na desce rozdzielczej. Tę wiązkę elektryczną instaluje się tylko w bagażniku. Niezbędny jest do tego w tyle Twojego samochodu prąd ciągły (zacisk 30) do sterownika przyczepy. Montaż tej dopasowanej 7-pinowej wiązki elektrycznej nie wymaga wiercenia karoserii z tyłu samochodu, bo w Twoim VOLVO V60 II Cross Country jest już przygotowany odpowiedni przepust kablowy.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Volvo to szwedzki koncern produkujący pojazdy użytkowe, założony w roku 1927. Obecnie Volvo produkuje głównie samochody osobowe, autobusy, samochody ciężarowe i maszyny budowlane. Volvo ma swoją główną siedzibę w Göteborgu i zatrudnia na świecie ponad 100.000 osób.
-
Volvo V60 II Cross Country (227)
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Volvo V60 II Cross Country (227) D3 AWD
- Moc
- 110 kW / 150 KM
- Rok produkcji
- 12.18 - 12.21
-
- Model samochodu
- Volvo V60 II Cross Country (227) D4 AWD
- Moc
- 140 kW / 190 KM
- Rok produkcji
- 12.18 - 12.21
-
- Model samochodu
- Volvo V60 II Cross Country (227) D4 Polestar AWD
- Moc
- 147 kW / 200 KM
- Rok produkcji
- 02.18 - 12.20
-
- Model samochodu
- Volvo V60 II Cross Country (227) T5 AWD
- Moc
- 184 kW / 250 KM
- Rok produkcji
- 12.18 - 12.21
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- Erich Jaeger GmbH + Co. KG
- Strassheimer Str. 10
- 61169 Friedberg
- Hessen
- Germany



