ECS zestaw elektryczny 7-pinowa Magistrala danych specyficzna - HONDA e
ECS zestaw elektryczny 7-pinowa Magistrala danych specyficzna - HONDA e
- Wymagana aktywacja: Nie
- Odłączanie czujników parkowania: Nie
- pasuje do HONDA e
- rok produkcji 09.19 -
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
Ta 7-pinowa wiązka elektryczna, dopasowana do Twojego HONDA e , jest produkowana przez ECS. Ta wiązka elektryczna na 7 pinów zostanie podłączona do istniejącej szyny danych w HONDA e. Awarię świateł przyczepy sygnalizuje instalacja samochodowa. Uwaga! W przypadku tego zestawu elektrycznego nie ma potrzeby dokonywania zmian w oprogramowaniu.
Uwaga: Aby do jazdy z przyczepą odłączyć czujniki parkowania w swoim HONDA e, skorzystaj z przycisku na desce rozdzielczej. Najważniejsze walory tej wiązki elektrycznej to przejrzysta instrukcja montażu w HONDA e, wysokiej jakości złącze wtykowe dopasowane do modelu samochodu oraz odpowiednie długości i kolory przewodów. Montaż wiązki elektrycznej tylko w bagażniku pod warunkiem, że w tyle samochodu jest dostępne zasilanie prądem ciągłym (zacisk 30) do sterownika przyczepy. W Twoim HONDA e znajduje się już przepust kablowy do 7-pinowej wiązki elektrycznej, dopasowanej do tego modelu samochodu. Dzięki temu nie ma potrzeby wykonywania otworów z tyłu w karoserii.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Honda to japoński koncern, specjalizujący się obok samochodów także w produkcji motocykli i silników zaburtowych. Założona w 1948r. firma Honda ma swoją główną siedzibę w Tokio. Honda jest obok firmy Toyota jednym z niewielu producentów niezależnych, to jest niewchodzących w fuzje z innymi przedsiębiorstwami, którzy musieli pozyskiwać kapitał od zewnętrznych inwestorów. Honda uważana jest za największego na świecie producenta motocykli i skutecznie pnie się w górę w dziedzinie wyścigów motocyklowych.
-
Honda e (ZC7_)
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Honda e (ZC7_) Electric (ZC7)
- Moc
- 100 kW / 136 KM
- Rok produkcji
- 09.19 -
-
- Model samochodu
- Honda e (ZC7_) Electric Advance (ZC7)
- Moc
- 113 kW / 154 KM
- Rok produkcji
- 09.19 -
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- ECS Electronics B.V.
- Moerlaken 3
- 4825 AR Breda
- Noord-Brabant
- Netherlands



