Bazowy bagażnik dachowy Thule ProBar - SUBARU OUTBACK
Bazowy bagażnik dachowy Thule ProBar - SUBARU OUTBACK
- Nośność: 100 kg
- Typ dachu: z otwartym relingiem dachowym
- Kształt: profil aluminiowy (klasyczny)
- Kolor: srebrny
- Liczba belek: 2
- pasuje do SUBARU OUTBACK
- rok produkcji 10.98 - 08.03
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
Thule ProBar - solidny, wielofunkcyjny
Thule ProBar jest odpowiedni szczególnie do użytku przez przedsiębiorców oraz do intensywnych zadań roboczych. Decydując się na ten bagażnik bazowy szwedzkiej markowej firmy Thule, dokonujesz z pewnością trafnego wyboru do przewożenia ładunków na dachu swojego samochodu SUBARU OUTBACK z punktu A do punktu B. Te bagażniki bazowe przechodzą najsurowsze kontrole jakości i bezpieczeństwa u producenta i są dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Ten bagażnik bazowy pasuje do samochodu ze standardowym relingiem dachowym. Twój samochód ma reling dachowy standardowy, jeśli pod relingiem jest prześwit.
Wyposażony w trzy rowki T bagażnik bazowy Thule ProBar zachęca swoją wielofunkcyjnością, bo dzięki temu da się na nim montować różnorakie akcesoria pojedynczo lub w kombinacji na Twoim samochodzie SUBARU OUTBACK. Bagażnik Thule ProBar bezproblemowo spełnia normę "City Crash".
W zależności od odległości między zamontowanymi bagażnikami dachowymi a dachem pojazdu, korzystanie z dachu przesuwnego może być ograniczone.
Zabezpiecz już teraz idealny bagażnik dachowy na swoją podróż pełną przygód – solidny, niezawodny i łatwy w montażu. Idealny w podróży, na kempingu i do transportu – zamów już dziś i ciesz się maksymalną elastycznością i wygodą!
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Subaru nie należy wprawdzie do znaczniejszych producentów samochodowych świata, zajmuje jednak czołową pozycję w produkcji samochodów osobowych z napędem na wszystkie koła. Tak jak jego rywale Jeep i Land Rover także Subaru przez dłuższy czas produkował tylko samochody z napędem na wszystkie koła.
-
Subaru OUTBACK (BH)
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Subaru OUTBACK (BH) 2.0 AWD
- Moc
- 92 kW / 125 KM
- Rok produkcji
- 10.98 - 07.00
-
- Model samochodu
- Subaru OUTBACK (BH) 2.5 AWD (BH9)
- Moc
- 115 kW / 156 KM
- Rok produkcji
- 10.00 - 08.03
-
- Model samochodu
- Subaru OUTBACK (BH) 3.0 H6 AWD (BHE)
- Moc
- 154 kW / 209 KM
- Rok produkcji
- 10.00 - 08.03
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- Thule Sweden AB
- Box 69
- 335 04 Hillerstorp
- Jönköpings län
- Sweden



