TowTec zestaw elektryczny 13-pinowa bez kontrolki kierunkowskazów uniwersalna - KIA SHUMA I
TowTec zestaw elektryczny 13-pinowa bez kontrolki kierunkowskazów uniwersalna - KIA SHUMA I
- Wymagana aktywacja: Nie
- Odłączanie czujników parkowania: Nie
- pasuje do KIA SHUMA I
- rok produkcji 10.97 - 03.01
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
Rozglądasz się za uniwersalną wiązką elektryczną do swojego samochodu KIA SHUMA I? W takim razie odpowiednia będzie ta 13-pinowa wiązka elektryczna firmy TowTec. Ta wiązka elektryczna w wersji UE może pasować, o ile nie jest wymagana funkcja kontroli działania kierunkowskazów przyczepy. Zestaw elektryczny nie jest przeznaczony do zastosowania z kontrolką kierunkowskazów, ponieważ zakres dostawy nie obejmuje modułu.
Podpowiadamy: Jeśli w swoim KIA SHUMA I masz zamontowane czujniki parkowania, to do jazdy z przyczepą możesz je odłączyć jednym przyciskiem na desce rozdzielczej. Instalacja tej 13-pinowej wiązki elektrycznej jest bardzo wygodna i wymaga wg producenta TowTec równo 1.5 h. W oparciu o potwierdzone dane z praktyki sugerujemy, że wystarczy zaplanować na montaż ok. 1 h.
Jeśli w samochodzie nie ma samoczynnego odłączania tylnych świateł przeciwmgielnych, to wg §49a ust. 9a niemieckich przepisów StVZO nie wolno używać bagażnika na rowery / ładunki.
Mają Państwo możliwość doposażenia gniazda elektrycznego przyczepy, tak aby umożliwić używanie odbiorników elektrycznych podczas eksploatacji z przyczepą (stały plus) lub ładowania akumulatora w przyczepie (przewód ładujący). Do korzystania z funkcji stałego plusa konieczny jest zestaw rozszerzający 107650. Zestaw rozszerzający 139243 to dostępna oddzielnie wersja dodatkowego doposażenia, łącząca funkcję stałego plusa i funkcję podłączenia przewodu ładującego.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Południowokoreańska fabryka samochodów Kia Motors należy dzisiaj do Hyundai Kia Automotive Group, która nabyła ten koncern w 1998r. w ramach zarządu komisarycznego związanego z azjatyckim kryzysem finansowym.
-
Kia SHUMA I (FB)
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Kia SHUMA I (FB) 1.5 i 16V (AFB242)
- Moc
- 65 kW / 88 KM
- Rok produkcji
- 10.97 - 03.01
-
- Model samochodu
- Kia SHUMA I (FB) 1.8 i 16V
- Moc
- 81 kW / 110 KM
- Rok produkcji
- 10.97 - 03.01
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany



