Bagażnik na rowery Menabo Cobra Plus -
Bagażnik na rowery Menabo Cobra Plus -
- Liczba: do 3 rowerów
- Montaż: na klapie tylnej
- Ładowność: 45 kg
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
Bagażnik o ładowności do 45 kg nadaje się do transportu 3 rowerów.
Menabo Cobra PlusNależy również zwrócić uwagę na charakterystykę pojazdu w obszarze montażu, ponieważ np. spojlery dachowe i tylne lub listwy ozdobne na tylnej klapie mogą uniemożliwić optymalne dopasowanie, mogą zostać uszkodzone na powierzchni lub uniemożliwić korzystanie z bagażnika.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- FLLI MENABÒ SRL
- Via 8 Marzo 3
- 42025 Cavriago
- Emilia-Romagna
- Italy



