• Szybka i tania przesyłka
  • Prawo do zwrotu towaru w ciągu 4 tygodni
  • NUMER 1 w dziedzinie haków holowniczych
Menu

Prezentacja naszych pracowników

Przyjmujemy Państwa zamówienie, doradzamy i udzielamy informacji o czasie dostawy. Przygotowujemy zapytania o cenę dopasowane specjalnie dla Państwa pojazdu i pomagamy Państwu w przypadku problemów z montażem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno przed, jak i po dokonaniu zakupu.

Infolinia obsługi klienta

Daniela
Alesandro
Alina
Andreas
Andreas
Anika
Beatrice
Christina
Heiko
Kathleen
Katja
Matthias
Melanie
Ronja
Stefanie
Sven

Powrót

Zajmujemy się telefonicznym przetwarzaniem Twoich zamówień zwrotu i pozostajemy w kontakcie z dostawcą usług odbioru, aby odebrać towar od Ciebie z domu. Po otrzymaniu i sprawdzeniu towaru określamy wysokość zwrotu.

Kathrin
Anja
Kathi
Mandy
Manuela
Sabine

Infolinia pomocy technicznej

Doradzamy przede wszystkim w kwestiach technicznych i służymy pomocą w przypadku pytań dotyczących instalacji. Dzięki naszemu praktycznemu doświadczeniu w różnych warsztatach jesteśmy idealnym doradcą, jeśli chodzi o haki holownicze i montaż. Instalując haki holownicze w naszych RMP, zdalnie kodujemy pojazd.

Ramon
Christian
Dean-Stephan
Jens
Kristian
Markus
Martin
Michael
Philipp

Handel elektroniczny

Specjalizujemy się w optymalizacji i ciągłym doskonaleniu naszego sklepu internetowego. Zależy nam na tym, aby zakupy u nas były dla Ciebie satysfakcjonujące. Dzięki naszym kanałom społecznościowym lub naszemu newsletterowi, który również redagujemy wewnętrznie, na bieżąco dowiadujesz się o wszystkich aktualnościach w Rameder.

Lars
Mario
Melanie

Zakupy

Jesteśmy odpowiedzialni za utrzymanie wszystkich naszych produktów w sklepie internetowym. Ponadto zawsze mamy na względzie stan magazynowy naszych artykułów i analizujemy rynek pod kątem potencjalnych nowych producentów i produktów w celu ciągłego poszerzania naszej oferty.

Andy
Johannes
Maria
Stephan
Steve
Tobias
Tobias

Dział księgowości

Odpowiadamy za wszelkie czynności związane z wynagrodzeniami, kosztami i finansami. Do innych zadań należy sporządzanie rozliczeń płac oraz miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z Kodeksem Handlowym.

Antje
Alena
Christin
Christin
Kathrin
Natalia
Patricia
Regina

IT

W przypadku problemów technicznych i utrudnień wspieramy przede wszystkim całą firmę. Ponadto jesteśmy odpowiedzialni za administrowanie naszymi różnymi systemami, utrzymanie systemu zarządzania towarami SAP oraz zarządzanie naszym wewnętrznym sprzętem i oprogramowaniem.

Matthias
Daniel
Marvin
Marco
Paul
Philipp
Stefan

Magazyn

Bernd
Andreas
Bajram
Christian
Christoph
Daniel
Frank
Kadrush
Martin
Matti
Mevlud
Rene
Ronny
Sebastian
Sefer
Steffen
Thomas
Tom
Toni

Praktykanci

Philip
Susan
Tristan