Oris Hak holowniczy wypinany kula haka zakładana od dołu - AUDI A3
Oris Hak holowniczy wypinany kula haka zakładana od dołu - AUDI A3
- Uciąg: 2037 kg
- Nacisk pionowy: 75 kg
- pasuje do AUDI A3
- rok produkcji 07.16 - 10.20
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
- Z wyłączeniem modelu: S3
Projekt i wykonanie tego haka holowniczego specjalnie do Twojego AUDI A3 pochodzą od markowego producenta Oris. Wypinany hak AK 41 do samochodu AUDI A3 jest bardzo wytrzymały i dzięki temu świetnie się nadaje do różnych zastosowań. Ten zakładany od dołu automatyczny hak holowniczy przekonuje wygodą obsługi, starannym wykonaniem i dyskretną stylistyką. System Oris to optymalne rozwiązanie dla wymagających posiadaczy samochodów AUDI A3 .
Wbudowany zamek zabezpiecza ten hak holowniczy przed kradzieżą. Ten hak holowniczy wytrzymuje nacisk pionowy do 75 kg i ma uciąg do 2037 kg. Producent Oris deklaruje parametr D 10.4 kN.
Do tego haka wymagane jest wprawdzie wycięcie w zderzaku, ale w niewidocznym miejscu.
W zakładce „Bagażniki na rowery“ znajdziesz rozwiązania transportowe, pasujące także do haka holowniczego w Twoim AUDI A3. Polecamy hak holowniczy markowego producenta Oris, odznaczający się jakością OEM przy niewygórowanej cenie.
Do zamówionego towaru jest dołączona obszerna instrukcja montażu od producenta Oris. Powłoka KTL efektywnie zabezpiecza hak holowniczy przed korozją oraz nadaje mu efektowną i gładką powierzchnię. W tej nowoczesnej technologii elektrochemicznej nakłada się na metal pod napięciem elektrycznym nieobciążające środowiska naturalnego rozpuszczone w wodzie żywice epoksydowe, a następnie poddaje się je działaniu temperatur rzędu 200°C.
Wskazówki i zalecenia producenta samochodu, dotyczące zamontowania haka holowniczego, znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Założona w 1909 r. firma Audi 1909 ma opinię wybitnego producenta samochodów. Audi wchodzi w skład AUDI i wraz z firmami Lamborghini i Seat produkuje w koncernie samochody sportowe. Marka Audi zyskała sławę szczególnie w wyścigach samochodowych.
-
Audi A3 (8V1, 8VK)
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Audi A3 (8V1, 8VK) 1.0 TFSI
- Moc
- 85 kW / 115 KM
- Rok produkcji
- 07.16 - 12.17
-
- Model samochodu
- Audi A3 (8V1, 8VK) 1.5 TFSI
- Moc
- 110 kW / 150 KM
- Rok produkcji
- 05.17 - 12.17
-
- Model samochodu
- Audi A3 (8V1, 8VK) 1.6 TDI
- Moc
- 85 kW / 115 KM
- Rok produkcji
- 02.17 - 10.20
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- ACPS Automotive Services GmbH
- Regioparkring 1
- 41199 Mönchengladbach
- Nordrhein-Westfalen
- Germany



