Oris hak holowniczy stały wraz z ECS zestawem elektrycznym 7biegunowy specyficzna - AUDI A7 Sportback
Oris hak holowniczy stały wraz z ECS zestawem elektrycznym 7biegunowy specyficzna - AUDI A7 Sportback
- hak holowniczy - wersja: z przykręcaną kulą haka
- uciąg: 2500 kg
- nacisk pionowy: 100 kg
- wiązka elektryczna - rodzaj: Magistrala danych
- pasuje do AUDI A7 Sportback
- rok produkcji 10.10 - 05.12

- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
- Układ chłodzenia silnika może stanowić przeszkodę w montażu haka holowniczego. W takim przypadku trzeba będzie wymienić niektóre elementy układu (np. wentylator).
- Chętnie sprawdzimy, czy Twój samochód jest odpowiednio wyposażony. Skontaktuj się z nami, mając w pogotowiu numer VIN.
- Przed zamontowaniem haka holowniczego sprawdź, czy Twój samochód może holować przyczepę. Pomożemy Ci to ustalić na podstawie numeru VIN.
- Do roku modelu 2013 samochody oznaczone kodem Audi PR „1D8“ są wyposażone we wtyczkę 12-pinową. Chętnie pomożemy ustalić kod PR Twojego samochodu na podstawie jego numeru VIN.
- opcja na hak holowniczy to wolna wtyczka 12-pinowa (w bagażniku za prawym poszyciem bocznym)
- Zestaw zaczepu przyczepy: dla pojazdów z przygotowaniem do montażu zaczepu przyczepy
- Z wyłączeniem modelu: S-Line, S7, RS7, Quattro
Stały hak holowniczy w komplecie z 7-pinową wiązką elektryczną do Twojego AUDI A7 Sportback Ten zestaw, zawierający hak holowniczy stały produkcji Oris oraz odpowiednią 7-pinową wiązkę elektryczną, stanowi optymalne przygotowanie Twojego samochodu na wszelkie wyzwania. Ten hak holowniczy i wiązkę elektryczną zaprojektowano odpowiednio do Twojego samochodu AUDI A7 Sportback. Uciąg haka to 2500 kg.
Nie jest konieczne ani badanie Twojego samochodu AUDI A7 Sportback przez rzeczoznawcę, ani odnotowywanie zmiany technicznej w dokumentach samochodu. Zwróć uwagę na wskazówki producenta, podane w instrukcji obsługi Twojego samochodu. Przy cofaniu lub parkowaniu kula stałego haka holowniczego może zakłócać działanie czujników parkowania. Znajdująca się w strefie pracy czujników kula jest rozpoznawana jako przeszkoda. W przypadku samochodów z czujnikami parkowania zaleca się więc montaż wypinanego haka holowniczego.
W tym kompletnym zestawie otrzymasz wszystko, co jest potrzebne do zamontowania haka holowniczego w Twoim samochodzie AUDI A7 Sportback - od najmniejszej śrubki po instrukcję montażu.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Z punktu widzenia sportu motorowego firma Audi, pierwszorzędny producent samochodów powstały w 1909r., to marka sama w sobie. Audi należy do koncernu AUDI i wspólnie z marką Seat i Lamborghini stanowią sportową gałąź aut w grupie VW.
-
Audi A7 Sportback (4GA, 4GF)
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro
- Moc
- 220 kW / 300 KM
- Rok produkcji
- 10.10 - 05.12
-