Hak-Pol Belka holownicza kula z flanszą na 2 śruby - NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie
Hak-Pol Belka holownicza kula z flanszą na 2 śruby - NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie
- Uciąg: 2300 kg
- Nacisk pionowy: 100 kg
- pasuje do NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie
- rok produkcji 08.03 -
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
Ta belka holownicza na 2 śruby z firmy Hak-Pol pasuje do Twojego NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie .
Ten hak holowniczy ma uciąg maksymalny do 2300 kg i nacisk pionowy 100 kg. Producent Hak-Pol deklaruje parametr D 13.62 kN.
Do zamontowania kuli tego haka nie jest potrzebne wycięcie w zderzaku.
W zakładce „Bagażniki na rowery“ znajdziesz rozwiązania transportowe, pasujące także do haka holowniczego w Twoim NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie.
Do towaru jest dołączona szczegółowa instrukcja montażu, opracowana przez producenta Hak-Pol. Ten hak holowniczy został pokryty lakierem w specjalnej technologii, dzięki czemu jest zabezpieczony przed korozją i czynnikami zewnętrznymi.
Jeśli przy cofaniu belka holownicza na 2 śruby zostanie uznana przez czujniki parkowania za przeszkodę, ich zakres pomiaru może ulec zakłóceniu. Wskazówki i zalecenia producenta samochodu, dotyczące zamontowania haka holowniczego, znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Założona w 1933r. fabryka samochodów Nissan zatrudnia 183.000 pracowników na całym świecie. Od roku 1999 Nissan kooperuje z firmą Renault w ramach partnerstwa strategicznego. Z tej fuzji powstał Sojusz Renault-Nissan, który od roku 2010 jest powiązany także z Daimler AG (Mercedes-Benz).
-
Nissan INTERSTAR Platforma / podwozie (X70)
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Nissan INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100
- Moc
- 73 kW / 99 KM
- Rok produkcji
- 02.04 -
-
- Model samochodu
- Nissan INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 115
- Moc
- 84 kW / 115 KM
- Rok produkcji
- 08.03 -
-
- Model samochodu
- Nissan INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 120
- Moc
- 88 kW / 120 KM
- Rok produkcji
- 08.06 -
-
- Model samochodu
- Nissan INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 140
- Moc
- 100 kW / 136 KM
- Rok produkcji
- 11.03 -
-
- Model samochodu
- Nissan INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 150
- Moc
- 107 kW / 145 KM
- Rok produkcji
- 08.06 -
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- ZPHU HAK-POL
- Ul. K. Wielkiego 34/7
- 96-200 Rawa Mazowiecka
- Województwo łódzkie
- Poland



