Menu
Wybierz pojazd, aby upewnić się, że produkt pasuje.
Wybierz pojazd
nr art.: 101149-04474-1

AUTO-HAK Hak holowniczy wypinany kula haka zakładana od tyłu - OPEL AGILA A

nr art.: 101149-04474-1

AUTO-HAK Hak holowniczy wypinany kula haka zakładana od tyłu - OPEL AGILA A

  • Uciąg: 1000 kg
  • Nacisk pionowy: 80 kg
  • pasuje do OPEL AGILA A
  • rok produkcji 08.03 - 12.07
Proszę zwrócić uwagę na cechy szczególne.
AUTO-HAK
Oszczędność 22%
Sugerowana cena detaliczna 1 641,00 zł 1 271,99 zł
z 23% VAT plus koszt wysyłki od 53,01 zł
dostępny od ręki
  • 99 % pozytywnych ocen
  • najwyższa jakość
  • szybka dostawa
  • doradztwo na najwyższym poziomie
Arkusz danych
Szczególne informacje
  • Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) od: 3G000001
producent
AUTO-HAK
hak holowniczy - typ
wypinany
hak holowniczy - zamek
układ półautomatyczny
hak holowniczy - wersja
kula haka zakładana od tyłu
Czas montażu 1
2,0 h
nacisk pionowy 2
80 kg
uciąg 3
1.000 kg
parametr D
6,40 kN
znak atestu
e20*94/20*1071*01
kula haka zabezpieczana zamkiem
niezamykany
wymagane wycięcie w zderzaku
Nie
zderzak wymienny / wycięcie można zamaskować
nie
zaślepka zderzaka w komplecie
nie
konieczny demontaż zderzaka
nie
oprawa gniazda odchylana
Nie
wiązka elektryczna w komplecie
nie
pasuje do bagażnika na rowery / stelaż transportowy
tak
ciężar
19,96 kg
1 Podane czasy montażu zaczepów do przyczep i zestawów elektrycznych odnoszą się wyłącznie do faktycznego mocowania lub instalacji danego produktu. Wymagane dodatkowe prace, takie jak usunięcie zderzaka, mogą się znacznie różnić w zależności od pojazdu i dlatego nie są uwzględniane w naszych informacjach o czasie.
2 maks. nacisk na hak zależy od producenta pojazdu i ewentualnie może być mniejszy
3 maks. dopuszczalna masa holowanej przyczepy zależy od masy całkowitej pojazdu i w związku z tym może być mniejsza
Opis artykułu

Twój samochód OPEL AGILA A można wyposażyć w wypinany, zakładany od tyłu hak holowniczy firmy AUTO-HAK. Ten wypróbowany model działa na bazie nieskomplikowanego mechanizmu dźwigniowego. Niedrogi hak SEMIAUTOMATIC firmy Auto Hak charakteryzuje się w szczególności prostą obsługą. W kategorii systemów półautomatycznych Auto Hak SEMIAUTOMATIC jakością dotrzymuje kroku produktom markowym, więc idealnie nadaje się do Twojego OPEL AGILA A.

Ten hak holowniczy odznacza się uciągiem maksymalnym do 1000 kg i naciskiem pionowym 80 kg. Według AUTO-HAK parametr D wynosi maksymalnie 6.4 kN.

Przy montażu tego haka holowniczego nie jest wymagane cięcie zderzaka.

Na tym haku holowniczym do OPEL AGILA A można montować bagażniki do transportu rowerów. Odpowiednie produkty znajdziesz w zakładce „Bagażniki na rowery“.

Do tego produktu otrzymasz szczegółowe wskazówki montażowe producenta AUTO-HAK. Ten hak holowniczy jest malowany proszkowo. To nowoczesna metoda zabezpieczania powierzchni, w której metal jest trwale pokrywany syntetycznym lakierem proszkowym pod działaniem sił elektrostatycznych i temperatury. Dzięki temu powierzchnie są bardzo odporne i optymalnie zabezpieczone przed korozją.

OPEL nadaje wyprodukowanym samochodom indywidualne numery nadwozia / podwozia (VIN), podawane w punkcie "E" dowodu rejestracyjnego. Ten hak holowniczy można zamawiać do modeli z numerem identyfikacyjnym od 3G000001 wzwyż.

Zamierzając zamontować hak holowniczy, należy uwzględnić podane w instrukcji obsługi Twojego samochodu informacje i zalecenia jego producenta.

Instrukcje montażu

W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.

Oceny
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Tu można ocenić artykuł.

Tutaj można udokumentować opinie dotyczące tego produktu i związane z nim doświadczenia. Dzięki temu inne zainteresowane osoby uzyskają przed zakupem cenne informacje.

Nie ma jeszcze ocen tego produktu.

W tym miejscu można dodać swoją opinię i doświadczenia związane z zakupionym produktem.
W ten sposób można dostarczyć cennych informacji innym kupującym.

odpowiednie pojazdy

Adam Opel AG to niemiecki producent samochodów, który od 2021 roku jest częścią holenderskiego holdingu motoryzacyjnego Stellantis N.V., powstałego w wyniku fuzji FCA i PSA.

  • Opel AGILA A (H00)
    • Model samochodu
      Moc
      Rok produkcji
    • Model samochodu
      Opel AGILA A (H00) 1.0 (F68)
      Moc
      44 kW / 60 KM
      Rok produkcji
      08.03 - 12.07
    • Model samochodu
      Opel AGILA A (H00) 1.2 16V Twinport (F68)
      Moc
      59 kW / 80 KM
      Rok produkcji
      07.04 - 12.07
    • Model samochodu
      Opel AGILA A (H00) 1.3 CDTI (F68)
      Moc
      51 kW / 70 KM
      Rok produkcji
      08.03 - 12.07
Informacje o producencie

Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.

Adres
  • Auto-Hak Sp. z o.o.
  • ul.Sloneczna 16K
  • 76-200 Slupsk
  • Województwo pomorskie
  • Poland