Menu
Wybierz pojazd, aby upewnić się, że produkt pasuje.
Wybierz pojazd
nr art.: 179533-37088-1

GDW Hak holowniczy wypinany kula haka zakładana od tyłu - SUZUKI IGNIS III

nr art.: 179533-37088-1

GDW Hak holowniczy wypinany kula haka zakładana od tyłu - SUZUKI IGNIS III

  • Uciąg: 1100 kg
  • Nacisk pionowy: 70 kg
  • pasuje do SUZUKI IGNIS III
  • rok produkcji 02.16 -
GDW
Oszczędność 6%
Sugerowana cena detaliczna 2 023,00 zł 1 902,99 zł
z 23% VAT plus koszt wysyłki od 53,01 zł
dostępny od ręki
  • 99 % pozytywnych ocen
  • najwyższa jakość
  • szybka dostawa
  • doradztwo na najwyższym poziomie
Zdjęcia montażu haka holowniczego do "SUZUKI IGNIS III"

Dzięki zakładce „Zdjęcia montażu” można sobie jeszcze lepiej wyobrazić, jak wygląda nowy hak holowniczy zamontowany do SUZUKI IGNIS III. Można zobaczyć zdjęcia przed/po: z zamontowanym lub bez zamontowanego haka holowniczego. W przypadku demontowalnych haków holowniczych można też zobaczyć zdjęcia ze zdjętą głowicą kulową. W ten sposób można się samemu przekonać, czy widoczne jest wycięcie w zderzaku (jeśli istnieje) w posiadanym SUZUKI IGNIS III, czy też nie.

Zamawiam kompletny zestaw
Arkusz danych
producent
GDW
hak holowniczy - typ
wypinany
hak holowniczy - zamek
układ półautomatyczny
hak holowniczy - wersja
kula haka zakładana od tyłu
Czas montażu 1
2,0 h
nacisk pionowy 2
70 kg
uciąg 3
1.100 kg
parametr D
6,00 kN
znak atestu
E6*55R*011623
kula haka zabezpieczana zamkiem
zamykany tylko za pomocą narzędzi
zamek kuli haka 4
wymagane wycięcie w zderzaku
Nie
zderzak wymienny / wycięcie można zamaskować
nie
zaślepka zderzaka w komplecie
nie
konieczny demontaż zderzaka
nie
oprawa gniazda odchylana
Tak
wiązka elektryczna w komplecie
nie
pasuje do bagażnika na rowery / stelaż transportowy
tak
ciężar
17,40 kg
1 Podane czasy montażu zaczepów do przyczep i zestawów elektrycznych odnoszą się wyłącznie do faktycznego mocowania lub instalacji danego produktu. Wymagane dodatkowe prace, takie jak usunięcie zderzaka, mogą się znacznie różnić w zależności od pojazdu i dlatego nie są uwzględniane w naszych informacjach o czasie.
2 maks. nacisk na hak zależy od producenta pojazdu i ewentualnie może być mniejszy
3 maks. dopuszczalna masa holowanej przyczepy zależy od masy całkowitej pojazdu i w związku z tym może być mniejsza
4 Nie zawarte w dostawie.
Opis artykułu

Twój samochód SUZUKI IGNIS III można wyposażyć w wypinany, zakładany od tyłu hak holowniczy firmy GDW. Ten wypróbowany model działa na bazie nieskomplikowanego mechanizmu dźwigniowego. W kategorii mechanizmów półautomatycznych system GDW T36 ma opinię praktycznego, niezawodnego i trwałego. W GDW T36 gniazdo na kulę haka jest mocowane do belki nośnej dwiema śrubami.

Ten produkt - 218918 - zabezpieczy oferowany tu hak holowniczy przed kradzieżą. Ten hak holowniczy odznacza się uciągiem maksymalnym do 1100 kg i naciskiem pionowym 70 kg. Producent GDW deklaruje parametr D 6 kN.

Przy montażu tego haka holowniczego nie jest wymagane cięcie zderzaka.

Na tym haku holowniczym do SUZUKI IGNIS III można montować bagażniki do transportu rowerów. Odpowiednie produkty znajdziesz w zakładce „Bagażniki na rowery“.

Do towaru jest dołączona szczegółowa instrukcja montażu, opracowana przez producenta GDW. Ten hak holowniczy jest malowany metodą kataforezy. Jest to zanurzanie elementów w specjalnym odpornym lakierze, zabezpieczającym je przed korozją.

Wskazówki i zalecenia producenta samochodu, dotyczące zamontowania haka holowniczego, znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu.

Pasujące akcesoria do GDW Hak holowniczy wypinany kula haka zakładana od tyłu (1)
    Instrukcje montażu

    W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.

    Oceny
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    Tu można ocenić artykuł.

    Tutaj można udokumentować opinie dotyczące tego produktu i związane z nim doświadczenia. Dzięki temu inne zainteresowane osoby uzyskają przed zakupem cenne informacje.

    Nie ma jeszcze ocen tego produktu.

    W tym miejscu można dodać swoją opinię i doświadczenia związane z zakupionym produktem.
    W ten sposób można dostarczyć cennych informacji innym kupującym.

    odpowiednie pojazdy

    Firma Suzuki słynie ze swoich motocykli, których eksportuje więcej niż wszyscy inni producenci. Jej portfolio obejmuje jednak także silniki zaburtowe i samochody osobowe, chociaż te ostatnie produkowane są tylko na zlecenie, bo własna seria modeli się nie opłaca. Niewielki udział kapitałowy w tej zasłużonej firmie ma Volkswagen.

    • Suzuki IGNIS III (MF, FF)
      • Model samochodu
        Moc
        Rok produkcji
      • Model samochodu
        Suzuki IGNIS III (MF, FF) 1.2 AllGrip (ATK412)
        Moc
        66 kW / 90 KM
        Rok produkcji
        10.16 -
      • Model samochodu
        Suzuki IGNIS III (MF, FF) 1.2 Hybrid AllGrip (ATK412)
        Moc
        61 kW / 83 KM
        Rok produkcji
        04.20 -
      • Model samochodu
        Suzuki IGNIS III (MF, FF) 1.2 Hybrid AllGrip (ATK412, FF21S)
        Moc
        66 kW / 90 KM
        Rok produkcji
        02.16 -
    Informacje o producencie

    Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.

    Adres
    • GDW nv
    • Hoogmolenwegel 23
    • 8790 Waregem
    • Vlaams Gewest
    • Belgium