Menu
Wybierz pojazd, aby upewnić się, że produkt pasuje.
Wybierz pojazd
nr art.: 137968-42860-1

Erich Jaeger zestaw elektryczny 13-pinowa Magistrala danych specyficzna - FIAT SCUDO Autobus

nr art.: 137968-42860-1

Erich Jaeger zestaw elektryczny 13-pinowa Magistrala danych specyficzna - FIAT SCUDO Autobus

  • Wymagana aktywacja: Tak
  • Odłączanie czujników parkowania: Tak
  • pasuje do FIAT SCUDO Autobus
  • rok produkcji 01.22 -
Erich Jaeger
Oszczędność 23%
Sugerowana cena detaliczna 1 303,00 zł 1 001,99 zł
z 23% VAT plus koszt wysyłki od 53,01 zł
dostępny od ręki
  • 99 % pozytywnych ocen
  • najwyższa jakość
  • szybka dostawa
  • doradztwo na najwyższym poziomie
Arkusz danych
producent
Erich Jaeger
wiązka elektryczna - wersja
13-pinowa
wiązka elektryczna - typ
specyficzna
wiązka elektryczna - rodzaj
Magistrala danych
lampka C2 do zamontowania
Nie
Czas montażu 1
1,5 h
wymagana aktywacja
Tak
odłączanie czujników parkowania
Tak
Diody LED przyczepy możliwe bez rezystora wstępnego
Tak
prąd stały zintegrowany, styk 9
tak
przewód ładowania wbudowany, styk 10
Nie
możliwość rozszerzenia o przewód ładowania
Tak
rozszerzenie wiązki elektrycznej - przewód ładowania 2
gniazdo konfekcjonowane
Nie
konieczny demontaż zderzaka
nie
montaż tylko z tyłu samochodu
Tak
gotowy otwór w samochodzie na przewody instalacyjne
Tak
napięcie [V]
12
ciężar
1,27 kg
1 Podane czasy montażu zaczepów do przyczep i zestawów elektrycznych odnoszą się wyłącznie do faktycznego mocowania lub instalacji danego produktu. Wymagane dodatkowe prace, takie jak usunięcie zderzaka, mogą się znacznie różnić w zależności od pojazdu i dlatego nie są uwzględniane w naszych informacjach o czasie.
2 Nie zawarte w dostawie.
Opis artykułu

Ta 13-pinowa wiązka elektryczna firmy Erich Jaeger jest przeznaczona specjalnie do Twojego FIAT SCUDO Autobus . Po podłączeniu tej 13-pinowej wiązki elektrycznej do istniejącej szyny danych Twojego FIAT SCUDO Autobus system ten poprzez instalację samochodową niezawodnie informuje o nieprawidłowościach w oświetleniu przyczepy. Po zainstalowaniu wiązki elektrycznej wymagane jest przeprogramowanie elektroniki samochodu na jazdę z przyczepą.

Przy tej 13-pinowej wiązce elektrycznej do szyny danych czujniki parkowania, zamontowane fabrycznie w Twoim samochodzie FIAT SCUDO Autobus, są odłączane samoczynnie. Tę wiązkę elektryczną podłącza się w bagażniku. Do jej instalacji musi być dostępny prąd ciągły do sterownika przyczepy (zacisk 30) w tyle Twojego samochodu. W Twoim FIAT SCUDO Autobus znajduje się już przepust kablowy do 13-pinowej wiązki elektrycznej, dopasowanej do tego modelu samochodu. Dzięki temu nie ma potrzeby wykonywania otworów z tyłu w karoserii.

Dodatkowo do dostępnej funkcji stałego plusa (pozwalającej na eksploatację odbiorników elektrycznych w przyczepie) istnieje możliwość doposażenia gniazda elektrycznego przyczepy, tak aby umożliwić ładowanie akumulatora w przyczepie (przewód ładujący). W tym celu należy zamówić także zestaw rozszerzający 139243.

Pasujące akcesoria do Erich Jaeger zestaw elektryczny 13-pinowa Magistrala danych specyficzna (2)
    Instrukcje montażu

    W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.

    Oceny
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    Tu można ocenić artykuł.

    Tutaj można udokumentować opinie dotyczące tego produktu i związane z nim doświadczenia. Dzięki temu inne zainteresowane osoby uzyskają przed zakupem cenne informacje.

    Nie ma jeszcze ocen tego produktu.

    W tym miejscu można dodać swoją opinię i doświadczenia związane z zakupionym produktem.
    W ten sposób można dostarczyć cennych informacji innym kupującym.

    odpowiednie pojazdy

    Fiat jest główną marką koncernu Fiata. Sama firma Fiat powstała w roku 1899, a do jej produktów należą samochody osobowe i dostawcze. Do koncernu Fiat należą marki Alfa Romeo i Lancia oraz większościowe udziały w firmach Chrysler, Ferrari i Maserati.

    • Fiat SCUDO Autobus
      • Model samochodu
        Moc
        Rok produkcji
      • Model samochodu
        Fiat SCUDO Autobus 2.0 Multijet 180 (506)
        Moc
        130 kW / 177 KM
        Rok produkcji
        02.24 - 04.25
      • Model samochodu
        Fiat SCUDO Autobus 2.2 Multijet 150 (506)
        Moc
        110 kW / 150 KM
        Rok produkcji
        05.25 -
      • Model samochodu
        Fiat SCUDO Autobus 2.2 Multijet 180 (506)
        Moc
        132 kW / 180 KM
        Rok produkcji
        05.25 -
      • Model samochodu
        Fiat SCUDO Autobus E-SCUDO (507)
        Moc
        100 kW / 136 KM
        Rok produkcji
        01.22 - 10.23
      • Model samochodu
        Fiat SCUDO Autobus E-SCUDO (507)
        Moc
        100 kW / 136 KM
        Rok produkcji
        11.23 -
    Informacje o producencie

    Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.

    Adres
    • Erich Jaeger GmbH + Co. KG
    • Strassheimer Str. 10
    • 61169 Friedberg
    • Hessen
    • Germany