Menu
Wybierz pojazd, aby upewnić się, że produkt pasuje.
Wybierz pojazd
nr art.: 108797-09527-2

ECS zestaw elektryczny 7-pinowa przekaźnik specyficzna - IVECO DAILY IV Platforma / podwozie

nr art.: 108797-09527-2

ECS zestaw elektryczny 7-pinowa przekaźnik specyficzna - IVECO DAILY IV Platforma / podwozie

  • Wymagana aktywacja: Nie
  • Odłączanie czujników parkowania: Nie
  • pasuje do IVECO DAILY IV Platforma / podwozie
  • rok produkcji 03.12 - 06.17
Proszę zwrócić uwagę na cechy szczególne.
ECS
Oszczędność 32%
Sugerowana cena detaliczna 476,00 zł 321,99 zł
z 23% VAT plus koszt wysyłki od 53,01 zł
dostępny od ręki
  • 99 % pozytywnych ocen
  • najwyższa jakość
  • szybka dostawa
  • doradztwo na najwyższym poziomie
Arkusz danych
Szczególne informacje
  • Pasuje tylko do modeli z opcją na hak holowniczy (gotową wtyczkę znajdziesz z lewej strony przy tylnej belce nośnej / pasie tylnym, patrząc w kierunku przodu).
producent
ECS
wiązka elektryczna - wersja
7-pinowa
wiązka elektryczna - typ
specyficzna
połączenia wtykowe dopasowywane do modelu samochodu
Tak
wiązka elektryczna - rodzaj
przekaźnik
lampka C2 do zamontowania
Nie
Czas montażu 1
1,0 h
wymagana aktywacja
Nie
odłączanie czujników parkowania
Nie
Diody LED przyczepy możliwe bez rezystora wstępnego
Nie
odłączanie tylnej lampy przeciwmgielnej
Nie
prąd stały zintegrowany, styk 9
nie
możliwość rozszerzenia o prąd stały
nie
przewód ładowania wbudowany, styk 10
Nie
możliwość rozszerzenia o przewód ładowania
Nie
gniazdo konfekcjonowane
Nie
konieczny demontaż zderzaka
nie
montaż tylko z tyłu samochodu
Tak
gotowy otwór w samochodzie na przewody instalacyjne
Nie
napięcie [V]
12
ciężar
0,36 kg
1 Podane czasy montażu zaczepów do przyczep i zestawów elektrycznych odnoszą się wyłącznie do faktycznego mocowania lub instalacji danego produktu. Wymagane dodatkowe prace, takie jak usunięcie zderzaka, mogą się znacznie różnić w zależności od pojazdu i dlatego nie są uwzględniane w naszych informacjach o czasie.
Opis artykułu

Ta 7-pinowa wiązka elektryczna jest produkowana przez ECS specjalnie do Twojego IVECO DAILY IV Platforma / podwozie. Ta 7-pinowa wiązka elektryczna sprawia, że wewnętrzna lampka kontrolna przyczepy (C2) na desce rozdzielczej sygnalizuje natychmiast, czy kierunkowskazy przyczepy działają prawidłowo. Nie ma potrzeby osobnej aktywacji tej funkcji w IVECO DAILY IV Platforma / podwozie.

Uwaga: Aby do jazdy z przyczepą odłączyć czujniki parkowania w swoim IVECO DAILY IV Platforma / podwozie, skorzystaj z przycisku na desce rozdzielczej. Najważniejsze walory tej wiązki elektrycznej to przejrzysta instrukcja montażu w IVECO DAILY IV Platforma / podwozie, wysokiej jakości złącze wtykowe dopasowane do modelu samochodu oraz odpowiednie długości i kolory przewodów. Tę wiązkę elektryczną instaluje się tylko w bagażniku. Niezbędny jest do tego w tyle Twojego samochodu prąd ciągły (zacisk 30) do sterownika przyczepy. Producent ECS przewiduje czas instalacji 0.5 h na tę 7-pinową wiązkę elektryczną. Jednak na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia w montażu zestawów elektrycznych sugerujemy zaplanowanie na tę instalację ok. 1 h.

Jeśli w samochodzie nie ma samoczynnego odłączania tylnych świateł przeciwmgielnych, to wg §49a ust. 9a niemieckich przepisów StVZO nie wolno używać bagażnika na rowery / ładunki.

Pasujące akcesoria do ECS zestaw elektryczny 7-pinowa przekaźnik specyficzna (1)
    Instrukcje montażu

    W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.

    Oceny
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    Tu można ocenić artykuł.

    Tutaj można udokumentować opinie dotyczące tego produktu i związane z nim doświadczenia. Dzięki temu inne zainteresowane osoby uzyskają przed zakupem cenne informacje.

    Nie ma jeszcze ocen tego produktu.

    W tym miejscu można dodać swoją opinię i doświadczenia związane z zakupionym produktem.
    W ten sposób można dostarczyć cennych informacji innym kupującym.

    odpowiednie pojazdy

    Z górą 31.000 pracowników zatrudnia IVECO, największy producent samochodów użytkowych z Turynu. IVECO przynależy do koncernu Fiat, a powstało w 1975r. w wyniku fuzji wydziałów produkcji ciężarówek firm OM, UNIC, Fiat i Magirus-Deutz. Samochody użytkowe IVECO są sprzedawane na całym świecie na bazie własnej sieci dystrybucji.

    • Iveco DAILY IV Platforma / podwozie
      • Model samochodu
        Moc
        Rok produkcji
      • Model samochodu
        Iveco DAILY IV Platforma / podwozie 3.0 45S17 (P)
        Moc
        125 kW / 170 KM
        Rok produkcji
        03.12 - 06.17
    Informacje o producencie

    Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.

    Adres
    • ECS Electronics B.V.
    • Moerlaken 3
    • 4825 AR Breda
    • Noord-Brabant
    • Netherlands