ECS zestaw elektryczny 7-pinowa Magistrala danych specyficzna - BYD SEAL 6 DM-i Kombi
ECS zestaw elektryczny 7-pinowa Magistrala danych specyficzna - BYD SEAL 6 DM-i Kombi
- Wymagana aktywacja: Nie
- Odłączanie czujników parkowania: Nie
- pasuje do BYD SEAL 6 DM-i Kombi
- rok produkcji 07.25 -
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
Ta 7-pinowa wiązka elektryczna jest produkowana przez ECS specjalnie do Twojego BYD SEAL 6 DM-i Kombi. Ta wiązka elektryczna na 7 pinów zostanie podłączona do istniejącej szyny danych w BYD SEAL 6 DM-i Kombi. Awarię świateł przyczepy sygnalizuje instalacja samochodowa. Uwaga! W przypadku tego zestawu elektrycznego nie ma potrzeby dokonywania zmian w oprogramowaniu.
Podpowiadamy: Jeśli w swoim BYD SEAL 6 DM-i Kombi masz zamontowane czujniki parkowania, to do jazdy z przyczepą możesz je odłączyć jednym przyciskiem na desce rozdzielczej. Tę wiązkę elektryczną wyróżniają wysokogatunkowe, dopasowane do Twojego modelu samochodu złącza wtykowe, odpowiednie długości i kolory przewodów oraz szczegółowa instrukcja montażu w BYD SEAL 6 DM-i Kombi . Montaż tej dopasowanej 7-pinowej wiązki elektrycznej nie wymaga wiercenia karoserii z tyłu samochodu, bo w Twoim BYD SEAL 6 DM-i Kombi jest już przygotowany odpowiedni przepust kablowy.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
-
Byd SEAL 6 DM-i Kombi
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Byd SEAL 6 DM-i Kombi PHEV
- Moc
- 135 kW / 184 KM
- Rok produkcji
- 07.25 -
-
- Model samochodu
- Byd SEAL 6 DM-i Kombi PHEV
- Moc
- 156 kW / 212 KM
- Rok produkcji
- 07.25 -
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- ECS Electronics B.V.
- Moerlaken 3
- 4825 AR Breda
- Noord-Brabant
- Netherlands



