ECS zestaw elektryczny 7-pinowa Magistrala danych specyficzna - VW EOS
ECS zestaw elektryczny 7-pinowa Magistrala danych specyficzna - VW EOS
- Wymagana aktywacja: Tak
- Odłączanie czujników parkowania: Tak
- pasuje do VW EOS
- rok produkcji 03.06 - 08.15
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
Ta 7-pinowa wiązka elektryczna jest produkowana przez ECS specjalnie do Twojego VW EOS. Ta 7-pinowa wiązka elektryczna zostanie podłączona do istniejącej szyny danych Twojego VW EOS . Awaria świateł przyczepy jest sygnalizowana przez instalację samochodową. Po zamontowaniu wiązki elektrycznej konieczne jest przeprogramowanie elektroniki samochodu na jazdę z przyczepą.
Przy tej 7-pinowej wiązce elektrycznej do szyny danych czujniki parkowania, zamontowane fabrycznie w Twoim samochodzie VW EOS, są odłączane samoczynnie. Montaż tej dopasowanej 7-pinowej wiązki elektrycznej nie wymaga wiercenia karoserii z tyłu samochodu, bo w Twoim VW EOS jest już przygotowany odpowiedni przepust kablowy. Według producenta ECS tę 7-pinową wiązkę elektryczną instaluje się w ciągu 0.5 h. Nasze doświadczenie pokazuje jednak, że na ten montaż wystarczy zaplanować 3 h.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Główna siedziba koncernu Volkswagen AG (VW AG) znajduje się w Wolfsburgu, a najważniejszą marką w jego portfolio jest VW. Inne marki to Skoda, Seat, Scania, Porsche, MAN, Lamborghini, Ducati, Bugatti, Bentley i Audi. Dzięki temu koncern VW jest liderem na rynku europejskim, zaś w skali światowej plasuje się za Toyotą.
-
VW EOS (1F7, 1F8)
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI
- Moc
- 90 kW / 122 KM
- Rok produkcji
- 11.07 - 08.15
-
- Model samochodu
- VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI
- Moc
- 118 kW / 160 KM
- Rok produkcji
- 05.08 - 08.15
-
- Model samochodu
- VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI
- Moc
- 100 kW / 136 KM
- Rok produkcji
- 11.10 - 08.15
-
- Model samochodu
- VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V
- Moc
- 103 kW / 140 KM
- Rok produkcji
- 05.08 - 08.15
-
- Model samochodu
- VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI
- Moc
- 147 kW / 200 KM
- Rok produkcji
- 03.06 - 08.15
-
- Model samochodu
- VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TSI
- Moc
- 155 kW / 210 KM
- Rok produkcji
- 11.09 - 08.15
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- ECS Electronics B.V.
- Moerlaken 3
- 4825 AR Breda
- Noord-Brabant
- Netherlands



