ECS zestaw elektryczny 7-pinowa brzęczyk specyficzna - VOLVO XC90 I
ECS zestaw elektryczny 7-pinowa brzęczyk specyficzna - VOLVO XC90 I
- Wymagana aktywacja: Nie
- Odłączanie czujników parkowania: Nie
- pasuje do VOLVO XC90 I
- rok produkcji 05.04 - 12.14
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
Ta 7-pinowa wiązka elektryczna, dopasowana do Twojego VOLVO XC90 I , jest produkowana przez ECS. Przy tej 7-pinowej wiązce elektrycznej z brzęczykiem dźwięk alarmowy poinformuje Cię o awarii kierunkowskazu przyczepy.
Uwaga: Aby do jazdy z przyczepą odłączyć czujniki parkowania w swoim VOLVO XC90 I, skorzystaj z przycisku na desce rozdzielczej. Najważniejsze walory tej wiązki elektrycznej to przejrzysta instrukcja montażu w VOLVO XC90 I, wysokiej jakości złącze wtykowe dopasowane do modelu samochodu oraz odpowiednie długości i kolory przewodów. Tę wiązkę elektryczną podłącza się w bagażniku. Do jej instalacji musi być dostępny prąd ciągły do sterownika przyczepy (zacisk 30) w tyle Twojego samochodu. W Twoim VOLVO XC90 I znajduje się już przepust kablowy do 7-pinowej wiązki elektrycznej, dopasowanej do tego modelu samochodu. Dzięki temu nie ma potrzeby wykonywania otworów z tyłu w karoserii. Producent ECS przewiduje czas instalacji 0.5 h na tę 7-pinową wiązkę elektryczną. Jednak na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia w montażu zestawów elektrycznych sugerujemy zaplanowanie na tę instalację ok. 1.5 h.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Firma Volvo istnieje w Szwecji już od roku 1927 jako producent pojazdów użytkowych. Obecnie Volvo wytwarza głównie autobusy, samochody osobowe, maszyny budowlane i ciężarówki. Centrala firmy mieści się w Göteborgu. Przedsiębiorstwo zatrudnia globalnie ok. 100.000 pracowników.
-
Volvo XC90 I (275)
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Volvo XC90 I (275) 2.5
- Moc
- 153 kW / 208 KM
- Rok produkcji
- 01.03 - 12.06
-
- Model samochodu
- Volvo XC90 I (275) 2.5 AWD
- Moc
- 153 kW / 208 KM
- Rok produkcji
- 06.02 - 12.14
-
- Model samochodu
- Volvo XC90 I (275) 2.5 T AWD
- Moc
- 154 kW / 209 KM
- Rok produkcji
- 10.02 - 09.14
-
- Model samochodu
- Volvo XC90 I (275) D5 AWD
- Moc
- 120 kW / 163 KM
- Rok produkcji
- 10.02 - 12.06
-
- Model samochodu
- Volvo XC90 I (275) T6 AWD
- Moc
- 200 kW / 272 KM
- Rok produkcji
- 10.02 - 12.06
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- ECS Electronics B.V.
- Moerlaken 3
- 4825 AR Breda
- Noord-Brabant
- Netherlands



