ECS zestaw elektryczny 7-pinowa brzęczyk specyficzna - VOLVO V70 II
ECS zestaw elektryczny 7-pinowa brzęczyk specyficzna - VOLVO V70 II
- Wymagana aktywacja: Nie
- Odłączanie czujników parkowania: Nie
- pasuje do VOLVO V70 II
- rok produkcji 04.05 - 12.08
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
Ta 7-pinowa wiązka elektryczna dopasowana do Twojego VOLVO V70 II pochodzi z firmy ECS. Przy tej 7-pinowej wiązce elektrycznej z brzęczykiem awaria kierunkowskazu przyczepy jest sygnalizowana dźwiękiem alarmowym.
Uwaga: Aby do jazdy z przyczepą odłączyć czujniki parkowania w swoim VOLVO V70 II, skorzystaj z przycisku na desce rozdzielczej. Walory tej wiązki elektrycznej to pierwszorzędne, dopasowane do Twojego modelu samochodu złącze wtykowe, odpowiednia długość i kolory przewodów oraz szczegółowa instrukcja montażu w VOLVO V70 II. Tę wiązkę elektryczną instaluje się tylko w bagażniku. Niezbędny jest do tego w tyle Twojego samochodu prąd ciągły (zacisk 30) do sterownika przyczepy. Przepust kablowy na potrzeby dopasowanej 7-pinowej wiązki elektrycznej jest gotowy w Twoim VOLVO V70 II. Przy instalacji nie ma więc potrzeby wiercenia blachy karoserii z tyłu samochodu. Instalacja tej 7-pinowej wiązki elektrycznej jest bardzo wygodna i wymaga wg producenta ECS równo 0.5 h. W oparciu o potwierdzone dane z praktyki sugerujemy, że wystarczy zaplanować na montaż ok. 1.5 h.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Volvo to szwedzki koncern produkujący pojazdy użytkowe, założony w roku 1927. Obecnie Volvo produkuje głównie samochody osobowe, autobusy, samochody ciężarowe i maszyny budowlane. Volvo ma swoją główną siedzibę w Göteborgu i zatrudnia na świecie ponad 100.000 osób.
-
Volvo V70 II (285)
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Volvo V70 II (285) 2.4 CDI
- Moc
- 90 kW / 122 KM
- Rok produkcji
- 07.05 - 12.08
-
- Model samochodu
- Volvo V70 II (285) 2.4 D
- Moc
- 93 kW / 126 KM
- Rok produkcji
- 04.05 - 12.08
-
- Model samochodu
- Volvo V70 II (285) D5
- Moc
- 136 kW / 185 KM
- Rok produkcji
- 04.05 - 12.08
-
- Model samochodu
- Volvo V70 II (285) D5 AWD
- Moc
- 136 kW / 185 KM
- Rok produkcji
- 05.05 - 08.07
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- ECS Electronics B.V.
- Moerlaken 3
- 4825 AR Breda
- Noord-Brabant
- Netherlands



