ECS zestaw elektryczny 13-pinowa Magistrala danych specyficzna - PEUGEOT 308 I
ECS zestaw elektryczny 13-pinowa Magistrala danych specyficzna - PEUGEOT 308 I
- Wymagana aktywacja: Tak
- Odłączanie czujników parkowania: Tak
- pasuje do PEUGEOT 308 I
- rok produkcji 10.09 - 08.13
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
- dla numeru organizacyjnego od: 11681
Ta 13-pinowa, produkowana przez ECS wiązka elektryczna, jest przeznaczona specjalnie do Twojego PEUGEOT 308 I. Ta 13-pinowa wiązka elektryczna zostanie podłączona do istniejącej szyny danych Twojego PEUGEOT 308 I . Awaria świateł przyczepy jest sygnalizowana przez instalację samochodową. Po zamontowaniu wiązki elektrycznej konieczne jest przeprogramowanie elektroniki samochodu na jazdę z przyczepą.
Ta 13-pinowa wiązka elektryczna do szyny danych sprawia, że odłączanie czujników parkowania, zamontowanych fabrycznie w Twoim samochodzie PEUGEOT 308 I, zachodzi automatycznie. Przepust kablowy na potrzeby dopasowanej 13-pinowej wiązki elektrycznej jest gotowy w Twoim PEUGEOT 308 I. Przy instalacji nie ma więc potrzeby wiercenia blachy karoserii z tyłu samochodu. Instalacja tej 13-pinowej wiązki elektrycznej jest bardzo wygodna i wymaga wg producenta ECS równo 1 h. W oparciu o potwierdzone dane z praktyki sugerujemy, że wystarczy zaplanować na montaż ok. 1.5 h.
Za pomocą tego rozszerzenia wiązki elektrycznej ZB6335 można odłączyć tylną lampę przeciwmgielną samochodu. Wg §49a ust. 9a niemieckich przepisów StVZO nie wolno używać bagażnika na rowery / ładunki bez automatycznego odłączania tylnych świateł przeciwmgielnych. Jeśli w Twoim PEUGEOT 308 I znajdują się dwie tylne lampy przeciwmgielne, trzeba zamontować dwa rozszerzenia wiązki elektrycznej ZB6335.
Zestaw elektryczny zawiera już funkcję stałego plusa umożliwiającą eksploatację odbiorników elektrycznych w przyczepie. Ponadto istnieje możliwość doposażenia gniazda elektrycznego przyczepy, tak aby umożliwić ładowanie akumulatora w przyczepie (przewód ładujący). W tym przypadku należy dodatkowo zamówić zestaw rozszerzający 139243.
Ta wiązka elektryczna pasuje do numerów Orga od 11681 wzwyż. Taki numer znajdziesz na nalepce wzgl. tabliczce na słupku A lub B swojego samochodu PEUGEOT 308 I.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Peugeot tworzy wraz z firmą Citroën francuski koncern PSA i uważany jest za najstarszą markę samochodową. Peugeot zatrudnia ponad 200.000 pracowników i ma siedzibę w stolicy Francji - Paryżu.
-
Peugeot 308 I (4A_, 4C_)
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Peugeot 308 I (4A_, 4C_) 1.6
- Moc
- 85 kW / 115 KM
- Rok produkcji
- 02.12 - 12.15
-
- Model samochodu
- Peugeot 308 I (4A_, 4C_) 1.6
- Moc
- 120 kW / 163 KM
- Rok produkcji
- 01.12 - 12.15
-
- Model samochodu
- Peugeot 308 I (4A_, 4C_) 1.6 THP 16V
- Moc
- 115 kW / 156 KM
- Rok produkcji
- 10.09 - 10.14
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- ECS Electronics B.V.
- Moerlaken 3
- 4825 AR Breda
- Noord-Brabant
- Netherlands



