ECS zestaw elektryczny 13-pinowa brzęczyk specyficzna - MAXUS DELIVER 9 Furgon
ECS zestaw elektryczny 13-pinowa brzęczyk specyficzna - MAXUS DELIVER 9 Furgon
- Wymagana aktywacja: Nie
- Odłączanie czujników parkowania: Tak
- pasuje do MAXUS DELIVER 9 Furgon
- rok produkcji 07.20 -
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
Ta 13-pinowa, produkowana przez ECS wiązka elektryczna, jest przeznaczona specjalnie do Twojego MAXUS DELIVER 9 Furgon. Przy tej 13-pinowej wiązce elektrycznej z brzęczykiem awaria kierunkowskazu przyczepy jest sygnalizowana dźwiękiem alarmowym.
Ta 13-pinowa wiązka elektryczna z brzęczykiem sprawia, że czujniki parkowania, zamontowane fabrycznie w Twoim samochodzie MAXUS DELIVER 9 Furgon, są odłączane automatycznie. Walory tej wiązki elektrycznej to pierwszorzędne, dopasowane do Twojego modelu samochodu złącze wtykowe, odpowiednia długość i kolory przewodów oraz szczegółowa instrukcja montażu w MAXUS DELIVER 9 Furgon.
Mają Państwo możliwość doposażenia gniazda elektrycznego przyczepy, tak aby umożliwić używanie odbiorników elektrycznych podczas eksploatacji z przyczepą (stały plus) lub ładowania akumulatora w przyczepie (przewód ładujący). Do korzystania z funkcji stałego plusa konieczny jest zestaw rozszerzający 107650. Zestaw rozszerzający 139243 to dostępna oddzielnie wersja dodatkowego doposażenia, łącząca funkcję stałego plusa i funkcję podłączenia przewodu ładującego.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
-
Maxus DELIVER 9 Furgon
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Maxus DELIVER 9 Furgon 2.0 D (SV63C, SV63D)
- Moc
- 109 kW / 148 KM
- Rok produkcji
- 01.22 -
-
- Model samochodu
- Maxus DELIVER 9 Furgon 2.0 D (SV63C, SV63D)
- Moc
- 120 kW / 163 KM
- Rok produkcji
- 07.20 -
-
- Model samochodu
- Maxus DELIVER 9 Furgon 2.0 D FWD
- Moc
- 109 kW / 148 KM
- Rok produkcji
- 01.22 -
-
- Model samochodu
- Maxus DELIVER 9 Furgon 2.0 D FWD
- Moc
- 120 kW / 163 KM
- Rok produkcji
- 07.20 -
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- ECS Electronics B.V.
- Moerlaken 3
- 4825 AR Breda
- Noord-Brabant
- Netherlands



