Brink Hak holowniczy wypinany kula haka zakładana od dołu - RENAULT MEGANE IV Grandtour
Brink Hak holowniczy wypinany kula haka zakładana od dołu - RENAULT MEGANE IV Grandtour
- Uciąg: 750 kg
- Nacisk pionowy: 75 kg
- pasuje do RENAULT MEGANE IV Grandtour
- rok produkcji 05.20 -
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
- dla pojazdów z napędem hybrydowym
- dla pojazdów z wtykiem hybrydowym
Świetny producent Brink projektuje i wytwarza takie haki holownicze specjalnie do Twojego RENAULT MEGANE IV Grandtour. Wśród zalet tego podłączanego od dołu haka holowniczego BMU do RENAULT MEGANE IV Grandtour wymienić należy charakteryzujące go doskonałe standardy jakości i bezpieczeństwa firmy Brink. Ten dostosowany do nowoczesnych rozwiązań w zakresie designu, w pełni automatyczny system haka holowniczego umożliwia ponadto łatwe podłączanie kuli haka holowniczego do tulejki uchwytu.
Oferowany tu hak holowniczy jest zabezpieczony przed kradzieżą dzięki wbudowanemu zamkowi. Ten hak holowniczy ma uciąg maksymalny do 750 kg i nacisk pionowy 75 kg. Według Brink parametr D wynosi maksymalnie 6 kN.
Do tego haka wymagane jest wprawdzie wycięcie w zderzaku, ale w niewidocznym miejscu. Potrzebne wymiary cięcia i jego szablon można znaleźć w instrukcji.
W zakładce „Bagażniki na rowery“ znajdziesz rozwiązania transportowe, pasujące także do haka holowniczego w Twoim RENAULT MEGANE IV Grandtour.
Do zamówionego towaru jest dołączona obszerna instrukcja montażu od producenta Brink. Ten hak holowniczy został pokryty lakierem w specjalnej technologii, dzięki czemu jest zabezpieczony przed korozją i czynnikami zewnętrznymi.
Co do możliwości montażu haka holowniczego należy uwzględnić także wskazówki i zalecenia producenta samochodu. Znajdziesz je w instrukcji obsługi pojazdu.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Francuski koncern samochodowy Renault powstał w roku 1898 i zatrudnia na całym świecie ponad 125.000 pracowników. Odkąd firmy Renault i Nissan współpracują jako "Renault-Nissan", przedsiębiorstwo to zalicza się do największych producentów samochodów na świecie.
-
Renault MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_)
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Renault MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) E-TECH 160 (K9NH)
- Moc
- 116 kW / 158 KM
- Rok produkcji
- 05.20 -
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- Brink Towing Systems B.V.
- Industrieweg 5
- 7951 CX Staphorst
- Overijssel
- Netherlands



