Menu
Wybierz pojazd, aby upewnić się, że produkt pasuje.
Wybierz pojazd
nr art.: 159328-12794-1

Brink Hak holowniczy stały z przykręcaną kulą haka - CITROËN C4 CACTUS

nr art.: 159328-12794-1

Brink Hak holowniczy stały z przykręcaną kulą haka - CITROËN C4 CACTUS

  • Uciąg: 950 kg
  • Nacisk pionowy: 55 kg
  • pasuje do CITROËN C4 CACTUS
  • rok produkcji 04.18 -
Brink
Oszczędność 20%
Sugerowana cena detaliczna 1 983,00 zł 1 578,99 zł
z 23% VAT plus koszt wysyłki od 53,01 zł
dostępny od ręki
  • 99 % pozytywnych ocen
  • najwyższa jakość
  • szybka dostawa
  • doradztwo na najwyższym poziomie
Arkusz danych
producent
Brink
hak holowniczy - typ
stały
hak holowniczy - wersja
z przykręcaną kulą haka
Czas montażu 1
2,0 h
nacisk pionowy 2
55 kg
uciąg 3
950 kg
parametr D
6,00 kN
znak atestu
E11*R55*01*11354
wymagane wycięcie w zderzaku
Nie
konieczny demontaż zderzaka
nie
oprawa gniazda odchylana
Nie
wiązka elektryczna w komplecie
nie
pasuje do bagażnika na rowery / stelaż transportowy
tak
ciężar
20,00 kg
1 Podane czasy montażu zaczepów do przyczep i zestawów elektrycznych odnoszą się wyłącznie do faktycznego mocowania lub instalacji danego produktu. Wymagane dodatkowe prace, takie jak usunięcie zderzaka, mogą się znacznie różnić w zależności od pojazdu i dlatego nie są uwzględniane w naszych informacjach o czasie.
2 maks. nacisk na hak zależy od producenta pojazdu i ewentualnie może być mniejszy
3 maks. dopuszczalna masa holowanej przyczepy zależy od masy całkowitej pojazdu i w związku z tym może być mniejsza
Opis artykułu

Znający się na cenach kierowcy CITROËN C4 CACTUS najchętniej decydują się na ten hak holowniczy stały z kulą przykręcaną na śruby. Jest on produkowany przez Brink i łączy w sobie trwałość z atrakcyjną ceną.

Ten hak holowniczy wytrzymuje nacisk pionowy do 55 kg i ma uciąg do 950 kg. Według Brink parametr D wynosi maksymalnie 6 kN.

Do zamontowania kuli tego haka nie jest potrzebne wycięcie w zderzaku.

W zakładce „Bagażniki na rowery“ znajdziesz rozwiązania transportowe, pasujące także do haka holowniczego w Twoim CITROËN C4 CACTUS. Polecamy hak holowniczy markowego producenta Brink, odznaczający się jakością OEM przy niewygórowanej cenie.

Do towaru jest dołączona szczegółowa instrukcja montażu, opracowana przez producenta Brink. Specjalna technologia lakierowania zapobiega uszkodzeniom tego haka holowniczego pod wpływem korozji i czynników zewnętrznych.

Przy cofaniu lub parkowaniu kula stałego haka holowniczego może zakłócać działanie czujników parkowania, bo znajdując się w strefie pracy czujników jest stale rozpoznawana jako przeszkoda. Zamierzając zamontować hak holowniczy, należy uwzględnić podane w instrukcji obsługi Twojego samochodu informacje i zalecenia jego producenta.

Instrukcje montażu

W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.

Oceny
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Tu można ocenić artykuł.

Tutaj można udokumentować opinie dotyczące tego produktu i związane z nim doświadczenia. Dzięki temu inne zainteresowane osoby uzyskają przed zakupem cenne informacje.

Nie ma jeszcze ocen tego produktu.

W tym miejscu można dodać swoją opinię i doświadczenia związane z zakupionym produktem.
W ten sposób można dostarczyć cennych informacji innym kupującym.

odpowiednie pojazdy

  • Citroën C4 CACTUS
    • Model samochodu
      Moc
      Rok produkcji
    • Model samochodu
      Citroën C4 CACTUS 1.2 PureTech 130
      Moc
      96 kW / 131 KM
      Rok produkcji
      11.17 -
    • Model samochodu
      Citroën C4 CACTUS 1.2 THP 110
      Moc
      81 kW / 110 KM
      Rok produkcji
      09.14 -
    • Model samochodu
      Citroën C4 CACTUS 1.2 VTi 75 / PureTech 75
      Moc
      55 kW / 75 KM
      Rok produkcji
      09.14 -
    • Model samochodu
      Citroën C4 CACTUS 1.2 VTi 82
      Moc
      60 kW / 82 KM
      Rok produkcji
      09.14 -
    • Model samochodu
      Citroën C4 CACTUS 1.6 BlueHDi 100
      Moc
      73 kW / 99 KM
      Rok produkcji
      09.14 - 06.18
    • Model samochodu
      Citroën C4 CACTUS 1.6 HDi 90
      Moc
      68 kW / 92 KM
      Rok produkcji
      09.14 -
Informacje o producencie

Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.

Adres
  • Brink Towing Systems B.V.
  • Industrieweg 5
  • 7951 CX Staphorst
  • Overijssel
  • Netherlands