Brink hak holowniczy wypinany wraz z TowTec zestawem elektrycznym 7biegunowy uniwersalna - SUBARU JUSTY IV
Brink hak holowniczy wypinany wraz z TowTec zestawem elektrycznym 7biegunowy uniwersalna - SUBARU JUSTY IV
- hak holowniczy - wersja: kula haka zakładana od tyłu
- uciąg: 1000 kg
- nacisk pionowy: 50 kg
- wiązka elektryczna - rodzaj: bez kontrolki kierunkowskazów
- pasuje do SUBARU JUSTY IV
- rok produkcji 01.07 -
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
Dzięki zakładce „Zdjęcia montażu” można sobie jeszcze lepiej wyobrazić, jak wygląda nowy hak holowniczy zamontowany do SUBARU JUSTY IV. Można zobaczyć zdjęcia przed/po: z zamontowanym lub bez zamontowanego haka holowniczego. W przypadku demontowalnych haków holowniczych można też zobaczyć zdjęcia ze zdjętą głowicą kulową. W ten sposób można się samemu przekonać, czy widoczne jest wycięcie w zderzaku (jeśli istnieje) w posiadanym SUBARU JUSTY IV, czy też nie.
Zamawiam kompletny zestaw- Z wyłączeniem modelu: 4WD
Wypinany hak holowniczy w zestawie z 7-pinową wiązką elektryczną do Twojego samochodu SUBARU JUSTY IV Ten komplet obejmuje wypinany hak holowniczy firmy Brink i odpowiednią 7-pinową wiązkę elektryczną. Dzięki niemu Twoje auto będzie idealnie przygotowane do różnorakich zadań. Odpowiednio do Twojego samochodu SUBARU JUSTY IV zaprojektowano ten hak holowniczy z wiązką elektryczną. Uciąg haka wynosi 1000 kg. Kiedy hak nie jest w użyciu, wystarczy zdemontować kulę i schować ją do bagażnika.
Nie jest konieczne ani badanie Twojego samochodu SUBARU JUSTY IV przez rzeczoznawcę, ani odnotowywanie zmiany technicznej w dokumentach samochodu. Należy uwzględnić wskazówki producenta, podane w instrukcji obsługi Twojego samochodu.
Od najmniejszej śrubki po szczegółową instrukcję montażu - w tym kompletnym zestawie otrzymasz wszystko, co jest potrzebne do zamontowania haka holowniczego w Twoim samochodzie SUBARU JUSTY IV.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Subaru to wprawdzie największy producent samochodów osobowych z napędem na wszystkie koła, jednak na tle światowych koncernów samochodowych należy do mniejszych dostawców. Ciekawostką jest, że firma Subaru była obok firm Jeep i Land Rover przez dłuższy czas jedynym producentem, który dostarczał wyłącznie samochody z napędem na wszystkie koła.
-
Subaru JUSTY IV
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Subaru JUSTY IV 1.0 (M300)
- Moc
- 51 kW / 69 KM
- Rok produkcji
- 01.07 -
-
- Model samochodu
- Subaru JUSTY IV 1.0 BiFuel
- Moc
- 51 kW / 69 KM
- Rok produkcji
- 09.07 - 03.12
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- Brink Towing Systems B.V.
- Industrieweg 5
- 7951 CX Staphorst
- Overijssel
- Netherlands
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany



