Brink Belka holownicza kula z flanszą na 4 śruby - ISUZU D-MAX II
Brink Belka holownicza kula z flanszą na 4 śruby - ISUZU D-MAX II
Artykuł w sprzedaży wysyłkowej, dostawa do drzwi domu.
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
- Linia / wariant wyposażenia pojazdu: Basic
Belka holownicza na 4 śruby ma wiele zalet: Dzięki jej znormalizowanym otworom można do Twojego ISUZU D-MAX II zamontować różne kule z flanszą, zaczep szczękowy czy układ wymienny.
Ten hak holowniczy ma uciąg maksymalny do 3500 kg i nacisk pionowy 210 kg. Producent Brink deklaruje parametr D 17.2 kN.
Do kuli tego haka holowniczego nie jest wymagane cięcie zderzaka.
Proponujemy zajrzeć także do zakładki "Bagażniki na rowery", bo ten hak holowniczy ISUZU D-MAX II nadaje się pod taki bagażnik. Ta belka holownicza ma znormalizowany rozstaw otworów 83 x 56 mm, dzięki czemu jest możliwy montaż do niej różnych kul z flanszą, zaczepu szczękowego czy układu wymiennego. Markowy producent Brink gwarantuje w dobrej cenie haki holownicze w jakości OEM.
Do zamówionego towaru jest dołączona obszerna instrukcja montażu od producenta Brink. Ten hak holowniczy został pokryty lakierem w specjalnej technologii, dzięki czemu jest zabezpieczony przed korozją i czynnikami zewnętrznymi.
Problem przy cofaniu: Czujniki parkowania mogą uznać belkę holowniczą na 4 śruby za przeszkodę. Zamierzając zamontować hak holowniczy, należy uwzględnić podane w instrukcji obsługi Twojego samochodu informacje i zalecenia jego producenta.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Japońska firma Isuzu produkuje głównie na bazie licencji auta marek Toyota, Subaru, GM, Honda i Suzuki metodą "rebadged". Głównie klasyczne wozy terenowe i samochody typu pick-up znajdują się w palecie wyrobów tego producenta, który sam tworzy nieliczne modele.
-
Isuzu D-MAX II (TFR, TFS)
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Isuzu D-MAX II (TFR, TFS) 1.9 Ddi 4x4 (TFS87J)
- Moc
- 120 kW / 163 KM
- Rok produkcji
- 03.17 - 12.22
-
- Model samochodu
- Isuzu D-MAX II (TFR, TFS) 2.5 CRDi 4x4 (TFS86J)
- Moc
- 80 kW / 109 KM
- Rok produkcji
- 06.12 -
-
- Model samochodu
- Isuzu D-MAX II (TFR, TFS) 2.5 CRDi 4x4 (TFS86J)
- Moc
- 100 kW / 136 KM
- Rok produkcji
- 06.12 -
-
- Model samochodu
- Isuzu D-MAX II (TFR, TFS) 2.5 CRDi 4x4 (TFS86J)
- Moc
- 120 kW / 163 KM
- Rok produkcji
- 04.12 - 12.18
-
- Model samochodu
- Isuzu D-MAX II (TFR, TFS) 3.0 CRDi 4x4 (TFS85J)
- Moc
- 100 kW / 136 KM
- Rok produkcji
- 06.12 -
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- Brink Towing Systems B.V.
- Industrieweg 5
- 7951 CX Staphorst
- Overijssel
- Netherlands



