Brink Belka holownicza kula z flanszą na 2 śruby - MERCEDES-BENZ VITO Tourer
Brink Belka holownicza kula z flanszą na 2 śruby - MERCEDES-BENZ VITO Tourer
- Uciąg: 2500 kg
- Nacisk pionowy: 100 kg
- pasuje do MERCEDES-BENZ VITO Tourer
- rok produkcji 04.19 -
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
- Z wyłączeniem modelu: Sport
- Sprawdź, czy w dowodzie rejestracyjnym jest podana masa przyczepy.
Ta belka holownicza na 2 śruby z firmy Brink pasuje do Twojego MERCEDES-BENZ VITO Tourer .
Ten hak holowniczy ma uciąg maksymalny do 2500 kg i nacisk pionowy 100 kg. Deklarowany przez producenta Brink parametr D wynosi 13.8 kN.
Do kuli tego haka holowniczego nie jest wymagane cięcie zderzaka.
Na tym haku holowniczym do MERCEDES-BENZ VITO Tourer można montować bagażniki do transportu rowerów. Odpowiednie produkty znajdziesz w zakładce „Bagażniki na rowery“. Znormalizowane otwory 83 x 56 mm w tej belce holowniczej umożliwiają zastosowanie różnych kul z flanszą, zaczepu szczękowego i układu wymiennego. Polecamy hak holowniczy markowego producenta Brink, odznaczający się jakością OEM przy niewygórowanej cenie.
Do towaru jest dołączona szczegółowa instrukcja montażu, opracowana przez producenta Brink. Specjalna technologia lakierowania zapobiega uszkodzeniom tego haka holowniczego pod wpływem korozji i czynników zewnętrznych.
Zamierzając zamontować hak holowniczy, należy uwzględnić podane w instrukcji obsługi Twojego samochodu informacje i zalecenia jego producenta. Cofanie może być utrudnione, jeśli belka holownicza na 2 śruby znajdzie się w strefie pracy czujników parkowania, które będą ją rozpoznawały jako przeszkodę.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Mercedes-Benz to zarejestrowana marka handlowa samochodów firmy Daimler AG. Marka ta została wprowadzona w 1926r. i sprzedawane są pod nią samochody osobowe, auta typu van, transportery, samochody ciężarowe, pojazdy użytkowe i autobusy. Przedsiębiorstwo Daimler AG zatrudnia na całym świecie ponad 270.000 pracowników, a jego główna siedziba znajduje się w Stuttgarcie. Daimler AG jako właściciel marki Mercedes-Benz posiada także jedną z najstarszych marek samochodów sportowych w skali światowej.
-
Mercedes-Benz VITO Tourer (W447)
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Mercedes-Benz VITO Tourer (W447) eVITO (447.703, 447.705)
- Moc
- 85 kW / 116 KM
- Rok produkcji
- 04.19 -
-
- Model samochodu
- Mercedes-Benz VITO Tourer (W447) eVITO (447.703, 447.705)
- Moc
- 150 kW / 204 KM
- Rok produkcji
- 08.20 -
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- Brink Towing Systems B.V.
- Industrieweg 5
- 7951 CX Staphorst
- Overijssel
- Netherlands



