BOSSTOW hak holowniczy wypinany wraz z TowTec zestawem elektrycznym 7biegunowy uniwersalna - MITSUBISHI ECLIPSE CROSS
BOSSTOW hak holowniczy wypinany wraz z TowTec zestawem elektrycznym 7biegunowy uniwersalna - MITSUBISHI ECLIPSE CROSS
- hak holowniczy - wersja: kula haka zakładana od dołu
- uciąg: 1730 kg
- nacisk pionowy: 100 kg
- wiązka elektryczna - rodzaj: bez kontrolki kierunkowskazów
- pasuje do MITSUBISHI ECLIPSE CROSS
- rok produkcji 01.21 -
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
Wypinany hak holowniczy w komplecie z 7-pinową wiązką elektryczną do Twojego samochodu MITSUBISHI ECLIPSE CROSS Ten zestaw, obejmujący wypinany hak holowniczy produkcji BOSSTOW oraz potrzebną 7-pinową wiązkę elektryczną, stanowi optymalne przygotowanie Twojego samochodu do wszelkich zadań. Ten hak holowniczy z wiązką elektryczną zaprojektowano do Twojego samochodu MITSUBISHI ECLIPSE CROSS. Uciąg haka wynosi 1730 kg. Kiedy go nie używasz, możesz wypiąć kulę i schować ją do bagażnika.
Nie jest konieczne ani badanie Twojego samochodu MITSUBISHI ECLIPSE CROSS przez rzeczoznawcę, ani odnotowywanie zmiany technicznej w dokumentach samochodu. Należy uwzględnić wskazówki producenta, podane w instrukcji obsługi Twojego samochodu.
W tym kompletnym zestawie otrzymasz wszystko, co jest potrzebne do zamontowania haka holowniczego w Twoim samochodzie MITSUBISHI ECLIPSE CROSS - od najmniejszej śrubki po instrukcję montażu.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Mitsubishi to nie tylko producent samochodów, lecz marka, pod którą jest ze sobą powiązanych ponad 200 przedsiębiorstw. Oficjalna nazwa producenta samochodów brzmi Mitsubishi Motors. Firma zatrudnia 33.000 pracowników, ma siedzibę w Tokio i uchodzi za szóstego co do wielkości producenta samochodów w Japonii.
-
Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_)
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) Plug-in Hybrid 4WD (GL3W)
- Moc
- 138 kW / 188 KM
- Rok produkcji
- 01.21 -
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- Beeken-Fahrzeugteile GmbH
- Tiegelstraße 2-4
- 26689 Apen
- Niedersachsen
- Germany
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany



