Menu
Wybierz pojazd, aby upewnić się, że produkt pasuje.
Wybierz pojazd
nr art.: 187623-09157-2

BOSSTOW Hak holowniczy wypinany kula haka zakładana od dołu - FORD FOCUS III Turnier

nr art.: 187623-09157-2

BOSSTOW Hak holowniczy wypinany kula haka zakładana od dołu - FORD FOCUS III Turnier

  • Uciąg: 1950 kg
  • Nacisk pionowy: 90 kg
  • pasuje do FORD FOCUS III Turnier
  • rok produkcji 02.12 - 02.20
Proszę zwrócić uwagę na cechy szczególne.
BOSSTOW
Oszczędność 21%
Sugerowana cena detaliczna 4 089,00 zł 3 205,99 zł
z 23% VAT plus koszt wysyłki od 53,01 zł
dostępny od ręki
  • 99 % pozytywnych ocen
  • najwyższa jakość
  • szybka dostawa
  • doradztwo na najwyższym poziomie
Zdjęcia montażu haka holowniczego do "FORD FOCUS III Turnier"

Dzięki zakładce „Zdjęcia montażu” można sobie jeszcze lepiej wyobrazić, jak wygląda nowy hak holowniczy zamontowany do FORD FOCUS III Turnier. Można zobaczyć zdjęcia przed/po: z zamontowanym lub bez zamontowanego haka holowniczego. W przypadku demontowalnych haków holowniczych można też zobaczyć zdjęcia ze zdjętą głowicą kulową. W ten sposób można się samemu przekonać, czy widoczne jest wycięcie w zderzaku (jeśli istnieje) w posiadanym FORD FOCUS III Turnier, czy też nie.

Zamawiam kompletny zestaw
Arkusz danych
Szczególne informacje
  • Wyposażenie pojazdu: dla pojazdów ze sportowymi zderzakami
  • Linia / wariant wyposażenia pojazdu: ST-Line
  • Z wyłączeniem modelu: ST
Dodatkowe uwagi
  • Od daty produkcji 05.05.2014 r. w tym modelu jest montowana silniejsza pompa wodna, którą wystarczy przeprogramować.
  • W modelach produkowanych od 01.03.2011 r. do 04.05.2014 r. z silnikiem benzynowym EcoBoost 1.0 l może być konieczne zamontowanie dodatkowej pompy wodnej.
  • Może być wymagana adaptacja układu chłodniczego samochodu. Dokładniejsze informacje uzyskasz u dealera Forda.
producent
BOSSTOW
hak holowniczy - typ
wypinany
hak holowniczy - zamek
automat
hak holowniczy - wersja
kula haka zakładana od dołu
Czas montażu 1
2,0 h
nacisk pionowy 2
90 kg
uciąg 3
1.950 kg
parametr D
10,01 kN
znak atestu
E6-55R-001656
kula haka zabezpieczana zamkiem
zamykany
wymagane wycięcie w zderzaku
Tak
wycięcie zderzaka w widocznym miejscu
z niewidocznym cięciem zderzaka
zaślepka zderzaka w komplecie
nie
konieczny demontaż zderzaka
tak
oprawa gniazda odchylana
Nie
wiązka elektryczna w komplecie
nie
pasuje do bagażnika na rowery / stelaż transportowy
tak
ciężar
27,00 kg
1 Podane czasy montażu zaczepów do przyczep i zestawów elektrycznych odnoszą się wyłącznie do faktycznego mocowania lub instalacji danego produktu. Wymagane dodatkowe prace, takie jak usunięcie zderzaka, mogą się znacznie różnić w zależności od pojazdu i dlatego nie są uwzględniane w naszych informacjach o czasie.
2 maks. nacisk na hak zależy od producenta pojazdu i ewentualnie może być mniejszy
3 maks. dopuszczalna masa holowanej przyczepy zależy od masy całkowitej pojazdu i w związku z tym może być mniejsza
Opis artykułu

Ten wypinany, zakładany od dołu hak holowniczy od markowego producenta BOSSTOW zaprojektowano i wyprodukowano specjalnie do Twojego FORD FOCUS III Turnier .

Wbudowany zamek zabezpiecza ten hak holowniczy przed kradzieżą. Ten hak holowniczy odznacza się uciągiem maksymalnym do 1950 kg i naciskiem pionowym 90 kg. Według BOSSTOW parametr D wynosi maksymalnie 10.01 kN.

Do montażu tego haka holowniczego trzeba wykonać cięcie zderzaka w niewidocznym miejscu. Potrzebne wymiary cięcia i jego szablon można znaleźć w instrukcji.

W zakładce „Bagażniki na rowery“ znajdziesz rozwiązania transportowe, pasujące także do haka holowniczego w Twoim FORD FOCUS III Turnier.

Do towaru jest dołączona szczegółowa instrukcja montażu, opracowana przez producenta BOSSTOW. Ten hak holowniczy został pokryty specjalnym lakierem, który chroni go przed korozją i czynnikami zewnętrznymi.

Co do możliwości montażu haka holowniczego należy uwzględnić także wskazówki i zalecenia producenta samochodu. Znajdziesz je w instrukcji obsługi pojazdu.

Oceny
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Tu można ocenić artykuł.

Tutaj można udokumentować opinie dotyczące tego produktu i związane z nim doświadczenia. Dzięki temu inne zainteresowane osoby uzyskają przed zakupem cenne informacje.

Nie ma jeszcze ocen tego produktu.

W tym miejscu można dodać swoją opinię i doświadczenia związane z zakupionym produktem.
W ten sposób można dostarczyć cennych informacji innym kupującym.

odpowiednie pojazdy

Firmę Ford założył Henry Ford w Detroit. Ford uchodzi za prekursora produkcji taśmowej. Ford jest obok takich firm jak Toyota, General Motors, Volkswagen i Hyundai piątym co do wielkości producentem samochodów na świecie. Do Forda należą takie marki samochodów jak Lincoln, Mercury, Continental, Edsel, Guri i Merkur.

  • Ford FOCUS III Turnier
    • Model samochodu
      Moc
      Rok produkcji
    • Model samochodu
      Ford FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost
      Moc
      74 kW / 100 KM
      Rok produkcji
      02.12 - 02.20
    • Model samochodu
      Ford FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost
      Moc
      92 kW / 125 KM
      Rok produkcji
      02.12 - 02.20
Informacje o producencie

Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.

Adres
  • Beeken-Fahrzeugteile GmbH
  • Tiegelstraße 2-4
  • 26689 Apen
  • Niedersachsen
  • Germany