Bazowy bagażnik dachowy Thule SlideBar - SUBARU LEGACY II Station Wagon
Bazowy bagażnik dachowy Thule SlideBar - SUBARU LEGACY II Station Wagon
- Nośność: 90 kg
- Typ dachu: z otwartym relingiem dachowym
- Kształt: profil aluminiowy (wyciągany)
- Kolor: srebrny
- Liczba belek: 2
- pasuje do SUBARU LEGACY II Station Wagon
- rok produkcji 02.94 - 12.98
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
Thule SlideBar - nowatorski i prosty w obsłudze
SlideBar to jedyny dachowy bagażnik bazowy w wersji rozsuwanej. Belki można wysuwać po obu stronach samochodu na 600 mm. Oznacza to, że dzięki wysunięciu poza obrys samochodu bok Twojego SUBARU LEGACY II Station Wagon podczas za- i rozładunku nie jest narażony na uszkodzenia, a rowery czy inny ładunek można wygodnie umieszczać z poziomu chodnika. Nie ma więc potrzeby sięgania aż na środek dachu. Kiedy już wszystko jest stabilnie umocowane, wystarczy wsunąć bagażnik z powrotem do pozycji wyjściowej. Nowatorski zakrywany rowek T umożliwia łatwy montaż akcesoriów - boxu bagażowego czy uchwytu na rowery.
Ten bagażnik bazowy pasuje do samochodu ze standardowym relingiem dachowym. Twój samochód ma reling dachowy standardowy, jeśli pod relingiem jest prześwit.
Produkowany przez słynną szwedzką firmę Thule bagażnik Slidebar urzeka nieskomplikowaną obsługą, świetnym wzornictwem i pierwszorzędną jakością. Jak wszystkie wyroby firmy Thule także bagażnik SlideBar do samochodu SUBARU LEGACY II Station Wagon przeszedł rygorystyczne wewnętrzne testy bezpieczeństwa i jakości, spełniając w ten sposób wymogi normy "City Crash".
Bagażnik dachowy nie jest odpowiedni do użycia z namiotami dachowymi.
W zależności od odległości między zamontowanymi bagażnikami dachowymi a dachem pojazdu, korzystanie z dachu przesuwnego może być ograniczone.
Zabezpiecz już teraz idealny bagażnik dachowy na swoją podróż pełną przygód – solidny, niezawodny i łatwy w montażu. Idealny w podróży, na kempingu i do transportu – zamów już dziś i ciesz się maksymalną elastycznością i wygodą!
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Subaru to lider rynku samochodów osobowych z napędem na wszystkie koła, chociaż na tle wszystkich producentów aut zajmuje jedno z miejsc bliżej końca. Warto wiedzieć, że Subaru - jak też Land Rover czy Jeep - dłuższy czas produkował wyłącznie samochody z napędem na wszystkie koła.
-
Subaru LEGACY II Kombi (BG)
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Subaru LEGACY II Kombi (BG) 2.0 i (BG4)
- Moc
- 85 kW / 116 KM
- Rok produkcji
- 09.94 - 11.98
-
- Model samochodu
- Subaru LEGACY II Kombi (BG) 2.0 i 4WD (BG5)
- Moc
- 85 kW / 116 KM
- Rok produkcji
- 09.94 - 11.98
-
- Model samochodu
- Subaru LEGACY II Kombi (BG) 2.2 i 4WD (BG7)
- Moc
- 94 kW / 128 KM
- Rok produkcji
- 02.94 - 12.98
-
- Model samochodu
- Subaru LEGACY II Kombi (BG) 2.2 i 4WD (BG7)
- Moc
- 96 kW / 131 KM
- Rok produkcji
- 06.96 - 11.98
-
- Model samochodu
- Subaru LEGACY II Kombi (BG) 2.5 i 4WD (BG9)
- Moc
- 110 kW / 150 KM
- Rok produkcji
- 06.96 - 11.98
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- Thule Sweden AB
- Box 69
- 335 04 Hillerstorp
- Jönköpings län
- Sweden



