Menu
Wybierz pojazd, aby upewnić się, że produkt pasuje.
Wybierz pojazd
nr art.: 167509-11479-2

AUTO-HAK Hak holowniczy wypinany kula haka zakładana od tyłu - FORD ECOSPORT

nr art.: 167509-11479-2

AUTO-HAK Hak holowniczy wypinany kula haka zakładana od tyłu - FORD ECOSPORT

  • Uciąg: 1100 kg
  • Nacisk pionowy: 80 kg
  • pasuje do FORD ECOSPORT
  • rok produkcji 01.18 -
AUTO-HAK
Oszczędność 22%
Sugerowana cena detaliczna 1 903,00 zł 1 485,99 zł
z 23% VAT plus koszt wysyłki od 53,01 zł
dostępny od ręki
  • 99 % pozytywnych ocen
  • najwyższa jakość
  • szybka dostawa
  • doradztwo na najwyższym poziomie
Arkusz danych
Dodatkowe uwagi
  • Sprawdź, czy w dowodzie rejestracyjnym jest podana masa przyczepy.
  • dla pojazdów z silnikiem z zapłonem iskrowym
producent
AUTO-HAK
hak holowniczy - typ
wypinany
hak holowniczy - zamek
układ półautomatyczny
hak holowniczy - wersja
kula haka zakładana od tyłu
Czas montażu 1
1,0 h
nacisk pionowy 2
80 kg
uciąg 3
1.100 kg
parametr D
7,00 kN
znak atestu
E20*R55*01*5799
kula haka zabezpieczana zamkiem
niezamykany
wymagane wycięcie w zderzaku
Nie
konieczny demontaż zderzaka
nie
oprawa gniazda odchylana
Tak
wiązka elektryczna w komplecie
nie
pasuje do bagażnika na rowery / stelaż transportowy
tak
ciężar
23,00 kg
1 Podane czasy montażu zaczepów do przyczep i zestawów elektrycznych odnoszą się wyłącznie do faktycznego mocowania lub instalacji danego produktu. Wymagane dodatkowe prace, takie jak usunięcie zderzaka, mogą się znacznie różnić w zależności od pojazdu i dlatego nie są uwzględniane w naszych informacjach o czasie.
2 maks. nacisk na hak zależy od producenta pojazdu i ewentualnie może być mniejszy
3 maks. dopuszczalna masa holowanej przyczepy zależy od masy całkowitej pojazdu i w związku z tym może być mniejsza
Opis artykułu

Prosty mechanizm dźwigniowy tego wypinanego haka holowniczego firmy AUTO-HAK, zakładanego od tyłu do samochodów FORD ECOSPORT, sprawdził się już wielokrotnie. SEMIAUTOMATIC firmy Auto Hak to niedrogi hak holowniczy, odpowiedni do Twojego FORD ECOSPORT. W kategorii systemów półautomatycznych łatwy w obsłudze Auto Hak SEMIAUTOMATIC w niczym nie ustępuje wyrobom markowych producentów.

Ten hak holowniczy wytrzymuje nacisk pionowy do 80 kg i ma uciąg do 1100 kg. Według AUTO-HAK parametr D wynosi maksymalnie 7 kN.

Do kuli tego haka holowniczego nie jest wymagane cięcie zderzaka.

Proponujemy zajrzeć także do zakładki "Bagażniki na rowery", bo ten hak holowniczy FORD ECOSPORT nadaje się pod taki bagażnik.

Do tego produktu otrzymasz szczegółowe wskazówki montażowe producenta AUTO-HAK. Nowoczesny proces zabezpieczania powierzchni polega na trwałym pokryciu metalu specjalnym syntetycznym lakierem proszkowym pod działaniem sił elektrostatycznych i temperatury. Jest to malowanie proszkowe, dzięki któremu powierzchnia haka jest zabezpieczona przed korozją i bardzo odporna na działanie czynników zewnętrznych.

Wskazówki i zalecenia producenta samochodu, dotyczące zamontowania haka holowniczego, znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu.

Instrukcje montażu

W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.

Oceny
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Tu można ocenić artykuł.

Tutaj można udokumentować opinie dotyczące tego produktu i związane z nim doświadczenia. Dzięki temu inne zainteresowane osoby uzyskają przed zakupem cenne informacje.

Nie ma jeszcze ocen tego produktu.

W tym miejscu można dodać swoją opinię i doświadczenia związane z zakupionym produktem.
W ten sposób można dostarczyć cennych informacji innym kupującym.

odpowiednie pojazdy

Przedsiębiorstwo założone przez Henry'ego Forda w Detroit jest jednym z największych producentów samochodów na świecie i znajduje się na szczycie tej branży wespół z koncernami Toyota, General Motors, Hyundai i Volkswagen. Ford uważany jest za pioniera wprowadzania produkcji taśmowej. Obecnie do tego koncernu należą także marki samochodowe Lincoln, Mercury, Edsel, Merkur, Guri i Continental.

  • Ford ECOSPORT
    • Model samochodu
      Moc
      Rok produkcji
    • Model samochodu
      Ford ECOSPORT 1.0 EcoBoost
      Moc
      70 kW / 95 KM
      Rok produkcji
      04.20 -
    • Model samochodu
      Ford ECOSPORT 1.0 EcoBoost
      Moc
      74 kW / 100 KM
      Rok produkcji
      04.18 -
    • Model samochodu
      Ford ECOSPORT 1.5 Ti-VCT
      Moc
      90 kW / 122 KM
      Rok produkcji
      01.18 -
    • Model samochodu
      Ford ECOSPORT 2.0 Ti-VCT
      Moc
      122 kW / 166 KM
      Rok produkcji
      01.18 -
    • Model samochodu
      Ford ECOSPORT 2.0 Ti-VCT 4x4
      Moc
      110 kW / 150 KM
      Rok produkcji
      10.18 -
Informacje o producencie

Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.

Adres
  • Auto-Hak Sp. z o.o.
  • ul.Sloneczna 16K
  • 76-200 Slupsk
  • Województwo pomorskie
  • Poland