Menu
Wybierz pojazd, aby upewnić się, że produkt pasuje.
Wybierz pojazd
nr art.: 112008-42605-1

AUTO-HAK Hak holowniczy stały z przykręcaną kulą haka - SUZUKI S-CROSS

nr art.: 112008-42605-1

AUTO-HAK Hak holowniczy stały z przykręcaną kulą haka - SUZUKI S-CROSS

  • Uciąg: 1500 kg
  • Nacisk pionowy: 75 kg
  • pasuje do SUZUKI S-CROSS
  • rok produkcji 01.22 -
AUTO-HAK
947,99 zł
z 23% VAT plus koszt wysyłki od 53,01 zł
dostępny od ręki
  • 99 % pozytywnych ocen
  • najwyższa jakość
  • szybka dostawa
  • doradztwo na najwyższym poziomie
Arkusz danych
Dodatkowe uwagi
  • zgodnie z dyrektywą UE oświetlenie pojazdu musi być całkowicie widoczne, dlatego zalecamy montaż zdejmowanego haka holowniczego w tym pojeździe
producent
AUTO-HAK
hak holowniczy - typ
stały
hak holowniczy - wersja
z przykręcaną kulą haka
Czas montażu 1
2,0 h
nacisk pionowy 2
75 kg
uciąg 3
1.500 kg
parametr D
8,30 kN
znak atestu
E20-55R-01 3493
wymagane wycięcie w zderzaku
Nie
konieczny demontaż zderzaka
tak
oprawa gniazda odchylana
Tak
wiązka elektryczna w komplecie
nie
pasuje do bagażnika na rowery / stelaż transportowy
tak
ciężar
18,10 kg
tylna lampa przeciwmgielna zostanie zakryta
Tak
1 Podane czasy montażu zaczepów do przyczep i zestawów elektrycznych odnoszą się wyłącznie do faktycznego mocowania lub instalacji danego produktu. Wymagane dodatkowe prace, takie jak usunięcie zderzaka, mogą się znacznie różnić w zależności od pojazdu i dlatego nie są uwzględniane w naszych informacjach o czasie.
2 maks. nacisk na hak zależy od producenta pojazdu i ewentualnie może być mniejszy
3 maks. dopuszczalna masa holowanej przyczepy zależy od masy całkowitej pojazdu i w związku z tym może być mniejsza
Opis artykułu

Ten hak holowniczy stały z kulą przykręcaną na śruby do Twojego SUZUKI S-CROSS pochodzi od markowego producenta - firmy AUTO-HAK. Trwałość i dobra cena sprawiają, że ten stały hak holowniczy to dobry wybór dla tych, którzy znają się na cenach i często korzystają z haka.

Ten hak holowniczy wytrzymuje nacisk pionowy do 75 kg i ma uciąg do 1500 kg. Producent AUTO-HAK deklaruje parametr D 8.3 kN.

Przy montażu tego haka holowniczego nie jest wymagane cięcie zderzaka. Oprawa z gniazdem jest ruchoma, dzięki czemu można ją odchylić za zderzak, kiedy nie jest potrzebna.

Proponujemy zajrzeć także do zakładki "Bagażniki na rowery", bo ten hak holowniczy SUZUKI S-CROSS nadaje się pod taki bagażnik.

Do tego produktu otrzymasz szczegółowe wskazówki montażowe producenta AUTO-HAK. Nowoczesny proces zabezpieczania powierzchni polega na trwałym pokryciu metalu specjalnym syntetycznym lakierem proszkowym pod działaniem sił elektrostatycznych i temperatury. Jest to malowanie proszkowe, dzięki któremu powierzchnia haka jest zabezpieczona przed korozją i bardzo odporna na działanie czynników zewnętrznych.

Kula stałego haka holowniczego może zakłócać działanie czujników parkowania. Jeśli znajduje się w ich zasięgu, przy cofaniu może być rozpoznawana jako stała przeszkoda. Co do możliwości montażu haka holowniczego należy uwzględnić także wskazówki i zalecenia producenta samochodu. Znajdziesz je w instrukcji obsługi pojazdu.

Instrukcje montażu

W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.

Oceny
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Tu można ocenić artykuł.

Tutaj można udokumentować opinie dotyczące tego produktu i związane z nim doświadczenia. Dzięki temu inne zainteresowane osoby uzyskają przed zakupem cenne informacje.

Nie ma jeszcze ocen tego produktu.

W tym miejscu można dodać swoją opinię i doświadczenia związane z zakupionym produktem.
W ten sposób można dostarczyć cennych informacji innym kupującym.

odpowiednie pojazdy

Firma Suzuki słynie ze swoich motocykli, których eksportuje więcej niż wszyscy inni producenci. Jej portfolio obejmuje jednak także silniki zaburtowe i samochody osobowe, chociaż te ostatnie produkowane są tylko na zlecenie, bo własna seria modeli się nie opłaca. Niewielki udział kapitałowy w tej zasłużonej firmie ma Volkswagen.

  • Suzuki S-CROSS
    • Model samochodu
      Moc
      Rok produkcji
    • Model samochodu
      Suzuki S-CROSS 1.4 Smart Hybrid (AKP414)
      Moc
      81 kW / 110 KM
      Rok produkcji
      07.25 -
    • Model samochodu
      Suzuki S-CROSS 1.4 Smart Hybrid (AKP414, AKK414)
      Moc
      95 kW / 129 KM
      Rok produkcji
      01.22 -
    • Model samochodu
      Suzuki S-CROSS 1.4 Smart Hybrid AllGrip (AKP414)
      Moc
      81 kW / 110 KM
      Rok produkcji
      07.25 -
    • Model samochodu
      Suzuki S-CROSS 1.4 Smart Hybrid AllGrip (AKP414, AKK414)
      Moc
      95 kW / 129 KM
      Rok produkcji
      01.22 -
    • Model samochodu
      Suzuki S-CROSS 1.5 Hybrid (AKK415)
      Moc
      85 kW / 116 KM
      Rok produkcji
      01.22 -
    • Model samochodu
      Suzuki S-CROSS 1.5 Hybrid AllGrip (AKK415)
      Moc
      85 kW / 116 KM
      Rok produkcji
      01.22 -
Informacje o producencie

Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.

Adres
  • Auto-Hak Sp. z o.o.
  • ul.Sloneczna 16K
  • 76-200 Slupsk
  • Województwo pomorskie
  • Poland