AUTO-HAK hak holowniczy stały wraz z TowTec zestawem elektrycznym 7biegunowy uniwersalna - MAZDA TRIBUTE
AUTO-HAK hak holowniczy stały wraz z TowTec zestawem elektrycznym 7biegunowy uniwersalna - MAZDA TRIBUTE
- hak holowniczy - wersja: z przykręcaną kulą haka
- uciąg: 2000 kg
- nacisk pionowy: 75 kg
- wiązka elektryczna - rodzaj: bez kontrolki kierunkowskazów
- pasuje do MAZDA TRIBUTE
- rok produkcji 12.03 - 05.08
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
Hak holowniczy stały w komplecie z 7-pinową wiązką elektryczną do Twojego samochodu MAZDA TRIBUTE Ten zestaw, który obejmuje stały hak holowniczy firmy AUTO-HAK i potrzebną 7-pinową wiązkę elektryczną, stanowi pierwszorzędne przygotowanie Twojego auta na najróżniejsze sytuacje. W sam raz do Twojego samochodu MAZDA TRIBUTE zaprojektowano ten hak holowniczy z wiązką elektryczną. Uciąg haka wynosi 2000 kg.
Po zamontowaniu zestawu nie jest wymagane badanie samochodu przez rzeczoznawcę. Nie ma też konieczności odnotowywania zmiany technicznej w dokumentach Twojego MAZDA TRIBUTE . Pamiętaj o uwzględnieniu wskazówek producenta, podanych w instrukcji obsługi Twojego samochodu. Kula stałego haka holowniczego może zakłócać działanie czujników parkowania. Jeżeli kula znajduje się w zasięgu działania czujników, podczas cofania może zostać rozpoznana jako przeszkoda. Do samochodów z czujnikami parkowania zalecamy montaż wypinanego haka holowniczego.
W tym kompletnym zestawie znajdziesz wszystko - od najmniejszej śrubki po instrukcję montażu, co jest potrzebne do zamontowania haka holowniczego w Twoim samochodzie MAZDA TRIBUTE.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Firma Mazda jest od swojego powstania w 1920r. jednym z japońskich liderów rynku samochodowego. W roku 1979 ten producent zawarł strategiczny sojusz z koncernem Ford Motors.
-
Mazda TRIBUTE (EP)
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Mazda TRIBUTE (EP) 2.3 AWD (EP3W)
- Moc
- 110 kW / 150 KM
- Rok produkcji
- 04.04 - 05.08
-
- Model samochodu
- Mazda TRIBUTE (EP) 2.3 GX (EP3W)
- Moc
- 110 kW / 150 KM
- Rok produkcji
- 12.03 - 10.04
-
- Model samochodu
- Mazda TRIBUTE (EP) 3.0 V6 AWD (EPFW)
- Moc
- 149 kW / 203 KM
- Rok produkcji
- 04.04 - 05.08
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- Auto-Hak Sp. z o.o.
- ul.Sloneczna 16K
- 76-200 Slupsk
- Województwo pomorskie
- Poland
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany



