AUTO-HAK hak holowniczy stały wraz z TowTec zestawem elektrycznym 7biegunowy uniwersalna - TOYOTA PREVIA II
AUTO-HAK hak holowniczy stały wraz z TowTec zestawem elektrycznym 7biegunowy uniwersalna - TOYOTA PREVIA II
- hak holowniczy - wersja: z przykręcaną kulą haka
- uciąg: 1600 kg
- nacisk pionowy: 75 kg
- wiązka elektryczna - rodzaj: bez kontrolki kierunkowskazów
- pasuje do TOYOTA PREVIA II
- rok produkcji 02.00 - 02.06
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
Dzięki zakładce „Zdjęcia montażu” można sobie jeszcze lepiej wyobrazić, jak wygląda nowy hak holowniczy zamontowany do TOYOTA PREVIA II. Można zobaczyć zdjęcia przed/po: z zamontowanym lub bez zamontowanego haka holowniczego. W przypadku demontowalnych haków holowniczych można też zobaczyć zdjęcia ze zdjętą głowicą kulową. W ten sposób można się samemu przekonać, czy widoczne jest wycięcie w zderzaku (jeśli istnieje) w posiadanym TOYOTA PREVIA II, czy też nie.
Zamawiam kompletny zestaw- Z wyłączeniem modelu: 4WD
Zestaw haka holowniczego stałego z 7-pinową wiązką elektryczną do wskazanego przez Ciebie samochodu TOYOTA PREVIA II
Ten komplet, obejmujący stały hak holowniczy produkcji AUTO-HAK i potrzebną 7-pinową wiązkę elektryczną, to optymalny ekwipunek na wszelkie okoliczności. Ten hak holowniczy z wiązką elektryczną pasuje do Twojego samochodu TOYOTA PREVIA II. Zestaw może holować przyczepy o wadze do 1600 kg.
Nie jest konieczne ani badanie Twojego samochodu TOYOTA PREVIA II przez rzeczoznawcę, ani odnotowywanie zmiany technicznej w dokumentach samochodu. Należy uwzględnić wskazówki producenta, podane w instrukcji obsługi Twojego samochodu. Możliwe, że kula haka holowniczego znajduje się w polu działania czujników parkowania i stąd nieustanny sygnał przeszkody przy cofaniu. Jeżeli Twój samochód jest wyposażony w czujniki parkowania, zalecamy montaż wypinanego haka holowniczego.
W tym kompletnym zestawie znajdziesz wszystko - od najmniejszej śrubki po instrukcję montażu, co jest potrzebne do zamontowania haka holowniczego w Twoim samochodzie TOYOTA PREVIA II.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Zatrudniający z górą 300.000 pracowników koncern Toyota uchodzi obecnie za lidera rynku samochodowego. Strategiczne partnerstwo koncern ten prowadzi z firmami Subaru i Isuzu, zaś jego marki Daihatsu, Hino, Lexus i Scion należą do portfolio.
-
Toyota PREVIA II (_R3_)
-
Model samochoduMocRok produkcji
-
- Model samochodu
- Toyota PREVIA II (_R3_) 2.0 D-4D (CLR30_, CLR30R)
- Moc
- 85 kW / 116 KM
- Rok produkcji
- 03.01 - 01.06
-
- Model samochodu
- Toyota PREVIA II (_R3_) 2.4 (ACR30)
- Moc
- 115 kW / 156 KM
- Rok produkcji
- 02.00 - 02.06
-
- Model samochodu
- Toyota PREVIA II (_R3_) 2.4 (ACR30)
- Moc
- 125 kW / 170 KM
- Rok produkcji
- 02.00 - 01.06
-
- Model samochodu
- Toyota PREVIA II (_R3_) 3.0 (MCR30W)
- Moc
- 162 kW / 220 KM
- Rok produkcji
- 08.00 - 12.05
-
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- Auto-Hak Sp. z o.o.
- ul.Sloneczna 16K
- 76-200 Slupsk
- Województwo pomorskie
- Poland
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer



