Brink Hak holowniczy stały z przykręcaną kulą haka - Maxus
Brink Hak holowniczy stały z przykręcaną kulą haka - Maxus
- Uciąg: 1000 kg
- Nacisk pionowy: 120 kg
- 99 % pozytywnych ocen
- najwyższa jakość
- szybka dostawa
- doradztwo na najwyższym poziomie
Świadomi swojej ceny kierowcy pojazdów preferują sztywny hak holowniczy z przykręcaną głowicą kulową. Brink Jest on produkowany przez firmę Rameder i wyróżnia się długą trwałością oraz atrakcyjną ceną.
Ten hak holowniczy odznacza się uciągiem maksymalnym do 1000 kg i naciskiem pionowym 120 kg. Deklarowany przez producenta Brink parametr D wynosi 7.75 kN.
Ten hak wymaga cięcia zderzaka w niewidocznym miejscu. Szablon do cięcia wzgl. wymiary wymaganego otworu w zderzaku znajdziesz w instrukcji montażu.
Ten hak holowniczy jest przeznaczony do przewozu bagażników rowerowych. Oferty w tym zakresie można znaleźć w kategorii "Bagażnik rowerowy".
Do zamówionego towaru jest dołączona obszerna instrukcja montażu od producenta Brink. Ten hak holowniczy został pokryty lakierem w specjalnej technologii, dzięki czemu jest zabezpieczony przed korozją i czynnikami zewnętrznymi.
Kula stałego haka holowniczego może zakłócać działanie czujników parkowania. Jeśli znajduje się w ich zasięgu, przy cofaniu może być rozpoznawana jako stała przeszkoda. Co do możliwości montażu haka holowniczego należy uwzględnić także wskazówki i zalecenia producenta samochodu. Znajdziesz je w instrukcji obsługi pojazdu.
W tym miejscu znaleźć można instrukcje montażu w różnych językach, a do niektórych artykułów także dodatkowe poradniki montażu i zdjęcia, które jeszcze bardziej ułatwią montaż produktu.
Bezpieczne i przejrzyste: informacje o producencie zgodne z GPSR. Zgodnie z nowym rozporządzeniem UE GPSR znajdziesz tutaj wszystkie ważne informacje o producencie tego produktu. Obejmują one dane kontaktowe, które umożliwią Ci bezpośredni kontakt z producentem w przypadku pytań lub problemów. Ważne jest dla nas, abyś jako klient miał zawsze dostęp do wszystkich istotnych informacji.
- Brink Towing Systems B.V.
- Industrieweg 5
- 7951 CX Staphorst
- Overijssel
- Netherlands
Aby upewnić się, że artykuł pasuje do posiadanego pojazdu, należy wybrać z poniższej listy odpowiedni pojazd, a następnie kliknąć link „Więcej informacji”. Na poniższej stronie przedstawione są wszystkie ważne informacje dotyczące artykułu wraz ze zdjęciami, tekstami i dokumentami.
-
Maxus eDELIVER 3 Furgon
-
Model samochoduMocRok produkcjiLink
-
- Model samochodu
- Maxus eDELIVER 3 Furgon Electric (SV3C)
- Moc
- 90 kW / 122 KM
- Rok produkcji
- 07.20 -
- Link
- Więcej informacji
-
- Model samochodu
- Maxus eDELIVER 3 Furgon Electric (SV3C)
- Moc
- 118 kW / 160 KM
- Rok produkcji
- 06.24 -
- Link
- Więcej informacji
-



